Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi ideje lovagoltatok és...

Mennyi ideje lovagoltatok és mennyi volt a tapasztalatotok mikor megkaptátok az első lovatokat?

Figyelt kérdés

Hol keresgéltetek és hol találtatok rá? Hogyan szedtétek rá össze a pénzt és mennyi ideig gyűjtögettetek? Milyen képzettségű lovat vettetek?

A válaszokat köszönöm:)



2014. jún. 21. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ismertem, mert sokat lovagoltam. Megdolgoztam érte. 2 hónap alatt gyűjtöttem össze rá a pénzt. Azóta 4 lovam van már. :)
2014. jún. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

kb 16 év lovaglás után (amiben azért voltak kihagyások) vettem meg az első lovam (nem kaptam), nyilván a 16 év alatt már szert tettem némi tapasztalatra, de lótartással kapcsolatban a java akkor jött, amikor már megvolt a ló.


keresgéltem a lovasok.hu-n is, de eddigi 4 lovamból egyik se onnan lett, az elsőt ismerős ajánlotta, nem volt meghirdetve, a 2. és 3. kupectől volt, a mostanit pedig a galoppon vettem.


az első ló előtt beláttam, hogy normális bértartó helyet csak olyat találok, ahova nem tudok kitömegközlekedni (legalábbis időben nagyon nem éri meg) ezért a gyűjtésem úgy kezdődött, hogy először gyűjtöttem jogsira, megszereztem, aztán autóra, megvettem és utána gyűjtöttem lóra. olcsó autóm volt és akkoriban igen jól kerestem, de így is kb. 10 hónap volt.

egyik lovam se volt képzett, sőt! a 4-ből 2 kocsiló volt, be se volt lovagolva, az egyik igen, de nem extrán és ugye a telivér annyit tudott, mint a többi telivér, amikor megveszed a pályáról.

2014. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem keresgéltem,nekem adott volt,hisz ott volt a ménesben,ahová jártam.Egy 3 éves belovagolatlan herélt csikó,habér már 2 évesen is szemeztem vele :)Még a régi helyén elkezdtük szoktatni,de mivel sajnos nem volt rá lehetőségem,(mivel messze volt)hogy minden nap kint legyek és lovagoljuk,így a belovaglását itthon folytatom.A lovat anyukám fizette ki (nem volt nagy összeg,a mostani árakhoz képest sem,érte meg főképp nem)a többi dolgot (felszerelés,kaja,stb..) én fizettem.Van lehetőségünk az itthon tartására szerencsére.8 éve lovazok,de az utolsó 3 évben tényleg komolyan vettem,így jöhetett össze a dolog :)
2014. jún. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
6 év lovaglás után kaptam a lovamat 11 évesen. 16 éves iskolaló volt abban a lovardában,ahova jártam,méltányos áron vettük.Nem volt túl könnyen kezelhető a múltja ellenére,terepen sokszor elvitt galoppban és rémes ugró volt,de kiváló családi ló lett,megbízható tanítómester és kivételes barát.
2014. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!