Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megjött a tudjuk mim (csajos...

LorkaHores kérdése:

Megjött a tudjuk mim (csajos dolog) és a csődör lovam beleharapott a derekamba és össze-vissza rángatott meg stb. Szerintetek megérezte? Lovasok kérlek írjatok!

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én csődöröm is megérzi,olyankor mindig feszülten figyel,csipkelődik.. :)
2014. jún. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez nevelési hiba. Kb fél populációü vérzik mégse áll neki a lovuk letámadni őket. Ideje volna megtanulni lovakkal bánni, mielőtt komolyabb baj lesz, mert nonszensz, hogy a ló gondol egyet és megtép. Ez balesetveszélyes, főleg csődörnél.
2014. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha ennyire nem értesz a lovakhoz, nem kellene csődört tartanod. Igaza van az előttem szólónak: nonszensz, hogy a lovad gondol egyet és megtép. Tök mindegy, hogy épp menstruálsz vagy sem, a lovadnak tisztelnie kell(ene) annyira, hogy eszébe se jut ilyesmit tenni.

Elég régóta vannak csődöreim, de ilyesmi még sose jutott eszükbe.

2014. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el hogy a lovam pirelli módszerrel van tanítva,és azt mondta anya h csak azért csinálta mert szerinte elő jött a régi énje amikor még verték és lehet h a vér illatára ami belőle is jött azért. És képzeljétek el h már 2 évesen is lovagoltam és nagyon nagy lovas vagyok nagyon értek a lovakhoz és sajnos Maffiát is elfogjuk adni mert ő nem annyira való gyerekeknek inkább fedezőmének! Amúgy egyátalán nem háborodtam fel. csak kicsit ideges vagyok :)
2014. jún. 27. 13:15
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Jézusom, adjátok is el, ennyi szakértelemmel. Uramatyám, ennyi baromságot ilyen kevés mondatban.
2014. jún. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Pirelli módszer? Meg a vér illatára előtör a lóból a régi énje? Öcsém... Való még az ilyen ám fedezőménnek! Főleg meg ha két évesen is lovagoltál és nagy lovas vagy. Hát erre a kérdésre fogok emlékezni egy darabig az biztos.
2014. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Úristen... Kislány, jobb ha elásod magad, anyukáddal meg a szakértelmetekkel együtt... Nem is sejted, ugye, mekkora gáz amit itt összehordtál?

Javaslom, ha eladtátok azt a szerencsétlen lovat, a következőt rózsaszín vagy világoskék színben keresd a játékboltok polcain. Azzal tán elbírsz... Röhögnék, ha nem volna sírnivaló, amit itt előadtál...

2014. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kicsilány, olyan, hogy Pirelli nincsen, maximum Parelli, másrészt pedig ez nem cápa, hogy vérszagra szétszaggat :D

De egyébként könyörgöm add el, legyen esélye hozzáértő emberhez kerülni...Egoból kéne visszavenni, 2 éves korodtól maximum a legnagyobb részét a póniséta jelentheti, hisz nem tudsz munkát menni a lóval (nem, nem tudsz, se termeted se fizikai erőd se TUDÁSOD vagy TAPASZTALATOD nincs) ergo nem vagy te olyan "nagy lovas". Ismered a mondást, miszerint aki ténylegesen le tud tenni valamit az asztalra nem kérkedik? Gondolom nem, hisz ezzel a tudás=0 de az egó megszaladt mondatoddal bebizonyítottad...

2014. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, lemaradt: A csődör csak akkor maradjon csődör ha eredményes, papíros tisztavérű ló, egyébként meg több zugménre nincs szükségünk. Mellesleg meg attól, hogy fedmén még ugyanúgy lovagolni, foglalkozni kell vele.

És a te 'pirelli-parelli' módszered valószínűleg egy nagy maszlag, gondolom vettél egy csomózott kf-et meg valami jelképes vicc a tudása, hiszen ha egy lóval így foglalkozol tisztelnie kell, de ha téged harap a ló az a tisztelet tökéletes ellentéte....

2014. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!