Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Igy lehet legeltetni? Többit...

Igy lehet legeltetni? Többit lent.

Figyelt kérdés
Kertszomszéd oda adta kertjét hogy legeltesem a lovat.Reggel átviszem és egy nagy hordoba van víz de nincs semilyen fedet hely és csak délután jövők haza a munkából ezt így szabad?Ha esik eső és nem vagyok otthon hogy bevigyem az istáloba lehet valami baja?

2014. jún. 27. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Fák vannak ahová be tud állni?
2014. jún. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
* ami alá be tud állni :)
2014. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs.Ez baj?
2014. jún. 27. 22:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Háát. Pont a legmelegebb időszakban lenne kint a napon és sütné folyamatosan. A lovak is kaphatnak napszúrást. Főleg, ha idősebb a ló, akkor még nagyobb veszélynek van kitéve.
2014. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kerítés miből van?
2014. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs ami alá beálljon vagy legalább árnyékot tartson akkor nyáron a nap nagyobb gondot okoz mint az eső. Ha nincs hideg és nem fúj a szél akkor esővel sincs gondjuk a lovaknak. Nem árt ha választhat hogy beáll valami helyre vagy kint ázik. Nekem az a tapasztalatom ha legelhet akkor nem érdekli hogy ázik. A szőrük amúgy is nehezen ázik át. Ha megfigyeled akkor a szőrükön a nagyobb forgók pont úgy vannak hogy levezetik a vizet.
2014. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a kerítést nem lehet megbontani? És akkor a ló át tudna járni szabadon.
2014. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valami egyszerű kis tákolmányt húzz fel neki, mert bizony a napszúrás elég gyilkos egy valami. Ahol dolgozom lovastanyán, ott is délre behordjuk a legelőről a lovakat, mert hamar lebetegedik tőle.
2014. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Féltetős helyet csinálok nyitott oldalakal,az megfelel a pacinak?Vagy még esetleg valakit megkérek hogy,délbe vigye be az istálóba.
2014. jún. 28. 10:23
 10/10 anonim ***** válasza:
A féltetős megoldás szerintem megfelelne, jobb lenne, mintha lenne valaki aki mindig beviszi, már csak azért is, mert az ember feledékeny/lusta, a nap meg ugyanúgy tűz. Szerintem ne kockáztass.
2014. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!