Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek az Eponáról...

Mi a véleményetek az Eponáról és az edzőikről? (többit kifejtem "lenn)

Figyelt kérdés
Én szeretnék oda járni, ezért kerestem is idomító edzőt, már 2 órát vettem is. Van pár dolog ami nem annyira vonzz ott. pla hosszúszáras munka. Milyenek otta lovak, tényleg ideges természetűek? Azért gondoltam erre az iskolára(annak elelnére, hogy sok minden nem tetszik ott) hogy ha talán azt az iskolát elvégzem, könnyebben lehetnék később edző, v belovagló, vagyis jobban keresnének erre a feladatra, mert ugyebár azért a spanyol lovas iskolások tudnak lovagolni. Meg hát ingyen tanulhatnék jó edzőktől.. vélemény?

2012. febr. 25. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csak azt nézem, hogy a bemutatóikról van fent pár videó youtube-on és ott látszik, hogy a tanulóknál is nagyon nyugodtak, meg van pár ismerősöm aki ide jár az ő elmondásuk szerint is nyugodtak..persze a várban hangok, fények emberek közt és persze az új hely stb.. ne csodálkozzunk hogy idegesek.. ;)

Ha nem hajtanák akkor én is el gondolkoznék rajta.. ;)

Sok szerencsét ha szereted a díjlovaglást hát menj..

(Quorom 4ever *-*)

2012. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A magasiskola a lovaglás csúcsa! A lovak jól képzettek, és kiegyensúlyozottak, ami szinte nélkülözhetetlen ezekhez a magas szintű feladatokhoz. Kicsit unszimpatikus volt nekem ez a "sok minden nem tetszik ott" kijelentés. Most mondhatnám azt, hogy ha nem tetszik, akkor ne menj, de előtte van is egy felvételi, szerencsére. Azt még tudnod kell, hogy ha még el is végzed az iskolát, akkor sem biztos, hogy nem leszel munkanélküli. De mégis egy próbát megér!
2012. márc. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen, bár a felvéátelit sem értem...

tőlünk(Bábolnai lovaiskola) oylanokat átvettek, hogy csak néztem

vagy ismerős alapján mert vagy nem tudom, de azt hittem magasabb színtű lovastudást kérnek ott. Ja igen és aki meg jobban tudott és versenyzett is nem vették fel

2012. márc. 3. 08:54
 4/5 A kérdező kommentje:
pl eza része sem tetszett a dolognak(bár tudom lassan mindenhol igy megy)
2012. márc. 3. 08:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi alapján válogatnak, de tőlünk is ment egy lány. Ami a lovastudását illeti, van még mit fejlődnie minden téren, de legalább most lesz rá lehetősége. Lehet úgy voltak vele, hogy majd megtanulja. Én meg eleve túl vagyok a 23-on, úgyhogy én nem s jelentkeztem, pedig szívem szerelme a spanyol ló meg a magasiskola. Azt mondják amúgy, hogy az öreg Borsó elég dilis ember, de igazából ha igaz is, azon sem lepődnék meg. Akiknek van pénze és ilyen drága lovai, azok közül ritka az, amelyik kedves és szívélyes. De hát akár rosszindulatú pletyka is lehet, és ha valaki elég ismert, akkor még inkább előtérbe kerülnek a rossz tulajdonságai is, néha joggal, néha jog nélkül. Azt tudom, hogy én nagyon sokat elviseltem az edzőmtől, csak hogy oda jussak, ahol most vagyok, és rengeteg megaláztatást kellett szó nélkül eltűrnöm. Mégis nem bánom, mert még ez sem tántoríthatott el a lovaktól és attól, hogy bővítsem a lovastudásom. Mondom, egy próbát megér. Egyébként azt hittem azért nem szimpatikusak neked, mert te is azokhoz az elszánt "lóvédőkhöz" tartozol, akik szerint zablával bűn lovagolni, de így már érthető a nem tetszésed. Mégis szerintem ne hagyj ki egy ilyen lehetőséget! Egy próbát megér, mert nincs mit veszítened!
2012. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!