Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok olyan lovaglócipőt...

Tudtok olyan lovaglócipőt amit utcára is lehetne hordani?

Figyelt kérdés

Munkám során sokat kell gyalogolnom és ilyenkor, amikor esik az eső mindig beázik a cipőm. Ezért gondoltam azt, hogy vennék egy lovaglócipőt az utcára.

Lovagolni gumi lovaglócipőben szoktam, de annak a fazonja nem olyan szép, hogy utcára is hordani tudnám (nyilván újat :))


2014. jún. 30. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy egyszerű lovagló gumicsizma bőven elég lesz. Én anno Debrecenben láttam egy csajt a plázánál, konkrétan ugyan olyan csizmában volt, amiben én 3 éve lovagoltam, annyi különbséggel, hogy a csizma szárára rá volt írva, hogy Zara :) Kb így simán lehet benne menni utcán:

[link]

[link]

Szerintem nincs ezen semmi megbotránkoztató, a cicanadrág a 100 kg-s "cicákon" sokkal gázabb, mégis kb minden 3. úgy jár az utcán.


Lovaglócipőről nem tudok nyilatkozni, de szerintem egy ilyet:

[link]

ha nem túl szűk a szára, fel tudnál venni simán, mint ezek a lányok is:

[link]

[link]

2014. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lovaglócsizmát és gumicsizmát is lehet hordani, mindkettő divat most, de az előbbi beázik - illetve nekem a második is beázik.
2014. jún. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én esőben mindig a sima, nagylovas-os lovaglócipőmbe megyek. Először furán néztek meg kiröhögtek az osztálytársaim (mondjuk nem érdekelt), aztán most hogy bejött a divatba fel sem tűnik senkinek. Amikor mentem edzésre ebben a cipőben a buszhoz, esett az eső, és magamon kívül 3 azaz HÁROM lányt is láttam szinte ugyanilyenbe, csak azokon volt egy masni/kicsit fényesebb volt. Amiket az utcán láttam azok pont ilyenek voltak: [link]

meg ilyen is: [link]


Az enyém ilyen: [link]


Szóval alig van különbség, csak az egyik az lovagló- a másik meg divatcipő.


Amúgy nem nagyon szokott beázni.

2014. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!