Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tanítsam meg a 3...

Hogyan tanítsam meg a 3 hónapos csikommal, jhogy én vagyok a Főnök? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
3 hónapos a csődör csikonk, de mar egész kicsi kora óta odacsapok neki, ha harap. Ugy látszik ez nem használt, mert most 3 hónapos korában is odajön es ágaskodik, belem csíp. Elegem van nagyon belole, nem tudom mit csináljak vele. Valakinek van ötlete?
2014. júl. 2. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Idióta barom, csak játszana szerencsétlen.
2014. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell idiótázni, meg barmozni, amíg nem ismered a lovamat. Én tudom, mikor játszik, és mikor nem. Ha játszana nem tenném fel a kérdést. Inkább foglalkozzál a te dolgoddal, ha nem tudsz normális kérdésre normális választ írni. Nem neked kell bemutatnod a lovamat, ne itt legyél nagy ész. na csá
2014. júl. 2. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:

tessék jól felpofozni ha harapni vagy ágaskodni akar. akár egy pálcát is bevihetsz, és akkor oda tudsz csapni ha ágaskodik is, picit csak az oldalára,a vállára, hogy érezze meg. de ha csak erre használod a pálcát félni fog tőle, ezért ha jól viselkedik simogasd meg vele, vagy csak szagoltasd meg vele és dicsérd közben, hogy jó élménye is legyen vele, és tudja hogy csak akkor kap ha rosszalkodik.

ha már 3 hónaposan a fejedre van nőve, mi lesz később? agyontapos? tessék odaütni ha kell, nem porcelánból van.

2014. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Koszi, megfogadom a tanácsod:))
2014. júl. 2. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, nem kell sajnálni. Ez most gonoszan hangzik, de különben életveszélyben vagy. Ha pedig rossz, büntesd is meg. Pl. nem figyelsz rá, vagy nem adod meg neki amit szeret (vakargatás, ölelés, stb). De az anyját ne vedd el tőle, mert az a kancának is rosszat tesz idegileg.
2014. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!