Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Valaki le tudná irni nekem...

Valaki le tudná irni nekem összefoglalva amit a lovaglásrol tudni kell?

Figyelt kérdés
Több lovardát is kiprobáltam ,volt ahol ssokat tanultam de a többi helyen semmit. most ot tartok hogy van egy kemény edzőm aki különböző kifejezéséket használ és nem tudom mik azok..
2014. júl. 9. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan itt a gyakori kérdéseknél szeretnéd megtanulni? google, könyvek, videók
2014. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
már két könyvet kiolvastam de szakszavak egyikben sem voltak .és én kérdezek az edzőmtől de ő nem olyan hogy kedvesen elmagyarázza..
2014. júl. 9. 21:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Írd le milyen szakszavakat használ, és akkor megpróbáljuk elmagyarázni. :)
2014. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen könyveket olvastál?

Vedd meg a Lovasoktatás kézikönyvét, annál részletesebben magyarázó könyv nincs magyar nyelven.

2014. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
elolvastam egy 300 oldalas lovas lexikont :). amugy nekem a gyakorlatok nevei nem mennek lovaglás közben .Ilyen pl hogy kézváltás és átlóváltás stb..
2014. júl. 10. 10:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát azzal pont nem mentél sokra. Szakkönyvet vegyél vagy kérdezd meg az oktatódat, hogy hogyan csináld. Azért van ott, hogy tanítson.
2014. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mért nem mered megkérdezni ami nem tudsz hogy micsoda? Honnan tudja az edző hogy nem tudod? Néma gyereknek..
2014. júl. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az a baj ha nem tudok vmit hülyének néz..
2014. júl. 10. 13:52
 9/10 anonim ***** válasza:
A kézváltás, és átlóváltás benne van a legolcsóbb lovas könyvekben is, akár a pony clubbosban is, de a neten is biztos megtalálod, hogy mi mit jelent. [link]
2014. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia a kézváltásnál az a lényeg: hogy ha eddig mondjuk jobb kezen mentél, akkor megfordulsz mintha egy kiskört akarnál csinálni ,de nem mész teljes kört csak egy felet és elindulsz bal kézre .Az átlóválts az azt jelenti hogy a pálya egyik sarkábol átlósan elindulsz a másik sarkába . remélem segíthettem és nem értem h a többiek ennyire mért nem voltak képesek attol h ideges vagy n itt ezesd le másokon a dühödet ;) A gyakorlatokhoz meg sok sikert kívánok :))))
2014. júl. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!