Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan vaagy mivel lehet a...

Reka:3 kérdése:

Hogyan vaagy mivel lehet a lovakkal jatszani? Es a lovak milyen mozdulatot vagy mit veszenek jateknak?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal kis csikom,annyira edes gondolkoztam mar hogy hogyan lehetne vele jatszani.
2014. júl. 11. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennek rossz vége lesz... :)


Ne játsszál a csikóval. A vezetője kell, hogy legyél, nem a játszópajtása.

2014. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyira nem csiko nem reg toltotte be a 2. Eletevet..:)
2014. júl. 11. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Pláne. Remélhetőleg nem te szoktál vele foglalkozni (ha igen, az már régen rossz), csikóval pedig nem játszunk, pláne nem két évessel. Neki már elég nagy testi ereje van ahhoz, hogy komoly bajt csináljon egy kis "játék".
2014. júl. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na majd mindjárt kapod a tippeket a patparelli utánzó 12 éves kölyköktől ,én már látom :) csak mondjuk nem jó kiskutyának nézni egy lovat,mert száz kilók vannak ,ha fejedre nő megjárod.
2014. júl. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom (szülőként és lovasemberként meg pláne érthetetlen számomra) hogy hol vannak a szülők, akiknek a kislánykája játszadozni óhajt egy kétéves csikóval? Egyáltalán: minek van két éves csikója egy gyereknek, fiatal kislánynak? Ha a szülők értenének a lovakhoz, akkor a gyerkőcnek eszébe se jutna játszadozni a lóval, mert már rég megtanították neki, hogy az úgy nem túl jó ötlet. Ha viszont nem értenek a lóhoz, mi a bánatosnak vesznek a gyereküknek csikót????

Annyira felelőtlen a magyar lovastársadalom egy része, hogy az már kritikán aluli. :-( Aztán az ilyenből vannak a durva balesetek, meg az, hogy mehet a paci vágóba, aki annyira cuki volt, hogy játék közben fölrúgta kis gazdáját és még nem is tehetett róla, hiszen csak azt tette, amire tanították, ugye....

2014. júl. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem csak az enyem a lo! A 26 eses novereme is! Es nem ertem hogy miert lennenk azert felelotlenek mert hogy kozelebb akarunk kerulni a lovunk hoz?! Tudom hogy nem ez a modja de nem magadbol indulj ki!
2014. júl. 21. 21:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól mondják a többiek egy LÓVAL NEM JÁTSZUNK!!! Főleg nem a csikókkal, én egy időben hagytam az 5 éves heréltnek hogy csipkedjen, nem akartam bántani. Egyszer keményen megharapott kék zöld lett a karom utána rendesen pofán vágtam ha ilyet csinált. Egy kis játék akár halálos is lehet. Ők nem olyanok mint a kutyák, nem lehet velük játszani. Nekik az a játék hogy csipkedik egymást, ráugranak egymásra stb. És téged is lónak kezel ha nem vagy vele határozott soha nem fog elismerni és hülyét csinál majd belőled. Egy két évessel ne szórakozz, ami nálunk volt azt még megsimogatni se szabadot! Mégegyszer fogadd meg a tanácsot és ne akarj a haverja lenni. Ha annyira unatkozik vegyél neki labdát(bokszba beszerelhető lehet kapni lovasboltba) meg van csomó játék nekik. Amúgy meg feltalálja magát, nélküled is.
2014. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!