Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit kenjek a sebre? (többi lent)

Mit kenjek a sebre? (többi lent)

Figyelt kérdés
A ló hátát feltörte a nyereg. Ha rárakom a nyerget pont alá esik. Nem nagy seb kb. 3 új. Mit kenjek rá? Valami olyasmi kellene ami általános kenőcs :) S.O.S nagyon fontos

2014. júl. 18. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:

akármit kensz rá, ha nem hagysz időt begyógyulni, akkor csak nagyobb lesz a seb.


bármilyen hámosító jó a popsikrémtől (neorganormon, bepanten, stb.) a körömvirág krémen át a mikulicig. Jó még a kék lukács kenőcs és az aloe first is.


nem látjuk a törést, nem tudjuk milyen típus. ha csak horzsolás szintű, akkor bármelyik jó, ha már mélyebb és fenn áll a veszély, hogy beköpik a legyek, akkor én a mikulicot választanám, mert azzal teljesen el lehet fedni a sebet (alatta pedig gyógyul).

2014. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikulicz kenőcs, körömvirágkrém, ezek a legjobbak, de ha épp más nincs akkor a Neogranormon is jó hirtelenjében. Viszont ha a lovad háta feltört, akkor ideje átvizsgálni a felszerelést,cserélni amit kell és hagyd a lovad hátát meggyógyulni.
2014. júl. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tudom ajánlani a Bepanthen Plus kenőcsöt, mert amellett, hogy remek hámosító fertőtlenítő is van benne, és míg a popsikrémeket nem, addig a Bepanthen Plus-t nyílt sebbe is bele lehet kenni.
2014. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
még annyit h a seb nyílt tehát valami olyan kéne :) köszi eddig mindenkinek :D
2014. júl. 18. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!