Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úgy hallottam, hogy télen a...

Úgy hallottam, hogy télen a kutyák lábára szarvas faggyút kenjek (vastagon), mert az megvédi a lábukat a hideg okozta sérülések ellen. Igaz ez? Vagy mást kell rákenni?

Figyelt kérdés
Eddig nem vettem még szarvasfaggyút, vaselinnel próbálkoztam, mivel ugyanaz az anyag, csak a vaselin nagyon könnyen lejön...

#kutya #szarvasfaggyú
2013. febr. 4. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Pipamocskot pókhálóval összekevered aztán kenheted is.
2013. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel csak többet ártasz, hiszen így jobban fognak fázni
2013. febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A kutyának semmi baja nem lesz a hidegtől, ha mégis, akkor bentre való kutya.
2013. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De miért fáznának jobban? Nem nyalják le, mert keserű és ha vastagon bekenem, akkor nem védi? valamit cak beszív nem? Mi is, ha bevaselinezzük pl a kezünket, beszívja és védi.
2013. febr. 4. 19:03
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
a szánhúzó kutyáknak szokták bekenni munka közben egy hétköznapi kutyának fölösleges,van vazelined nem semmi a kis perverz
2013. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Amerikai bulldog és dalmata keverék, masszív kutya, eddig is kint élt, de már idős és kezdek aggódni érte. Most már elég feltűnőek a lábán a kisebesedések és ha sétálni viszem, olykor vérzik is (nem túl vészesen, de vérzik).
2013. febr. 4. 19:06
 7/17 anonim ***** válasza:
Azok nem a hidegtől vannak.
2013. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor mitől?
2013. febr. 4. 19:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de hidegtől nem lesz sebes. Vidd el orvoshoz.
2013. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azért ilyenért nem viszem orvoshoz... Akkor már inkább ápolgatom az én kis módszereimmel, de pénzt ezért nem dobok ki.

Még veszetség ellen se oltatom be minden évben, mert egy oltás minimum 3 évig jó...

2013. febr. 4. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!