Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok tanácsot adni hátsó...

Tudnátok tanácsot adni hátsó lábfelvételre?

Figyelt kérdés
Egy domináns kancáról van szó, és van hogy kirúg... Természetesen nem egyedül próbálkoznék, várok minden ötletet!

2014. júl. 21. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy erősebb ember kell hogy felvegye és megfogja de ne engedje el akkor se ha kapálodzik. Valaki pedig közbe szedi ki a koszt ha vége van akkor simi,répa neki.
2014. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem volt dolgom ilyen kancával, már csak ha hozzáértél rúgott... nekem az idő segített. pucolás közben egyre lejjebb haladtam, és mindig próbáltam odaférkőzni egy idő után. mikor láttam hogy bízik bennem, utána próbáltam meg óvatosan, de határozottan felvenni.. nála sajnos nehéz volt mert ha esetleg körmölésnél kihúzta a lábát akkor úgy reagálták le hogy összeszorították az orrát... de hidd el a türelem csodákra képes. fokozatosan először csak simogatni, utána határozottan odanyúlni, de nem felvenni. később ha ezt sem veszi magára akkor felveheted. de mindig figyelj oda, hogy nehogy megrúgjon. én mindig beszéltem hozzá közben, bár nekem segítségem nem volt. ha van segítség akkor ő simogathatja közben, ha jól tűri jutalmazhatja.
2014. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!