Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tehetek zselét meg szőrmét is...

Tehetek zselét meg szőrmét is a nyereg alá?

Figyelt kérdés

Általában csak zselés alátétet teszek a nyereg alá (meg persze izzasztót), a szőrmét nem használom, csak porosodik. De most egy kezdő (nehéz) barátom fog felülni a lovamra, mert szeretne lovagolni tanulni, és kicsit tanítgatom futószáron (aztán ha tetszik neki, úgyis elmegy lovasiskolába). Viszont nem szereti a lovam ha pattognak rajta, meg elég érzékeny a derék segítségekre, arra gondoltam, a nyereg alá teszem a zselés alátétet meg a szőrmét is, hogy ne érezze annyira ha pattog a lovas. Szabad egyszerre a kettőt? Vagy nagyon elcsúszkálna?

ilyen a szőrmém: [link]

és ilyen a zselés alátétem: [link]


2014. júl. 22. 16:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

tudok olyat, aki készít, de én még csak díjlovas nyergét láttam, ahhoz meg vajmi kevéssé értek.

mivel nyerges nyilván garanciát vállal, tehát ha valami nem jó átalakítja, megjavítja.

2014. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De ezeknek a nyergeseknek hogyhogy nincs holnapjuk? Vagy van, csak én nem találom őket, csak a drágákat?
2014. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

akit én tudok, annak van honlapja, de azon csak javítás van, mivel annyi melója van, hogy csak úgy nem csinál nyerget, de néha ha van egy kis szabadideje épít egyet, illetve megrendelésre is.


egyébként minden nyergesnek a vizsgamunkája egy kész nyereg. aztán az már az ő döntésük, hogy később csinálnak-e még, vagy nem.

2014. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!