Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lesz baja attól egy lónak, ha...

Lesz baja attól egy lónak, ha túrós táskát meg kakaós csigát eszik?

Figyelt kérdés
Saját öltözőm van a lovardában ami a lovam karámjából nyílik, abban tartom a cuccaimat. Reggel 8-ra mentem, bedobtam a táskámat meg a reggelimet (1 túrós táska meg fél kakaós csiga) és mentem is trágyázni a beállóját. De elfelejtettem lelakatolni, és kinyitotta a lovam az öltöző ajtaját, és megette kb az egész túrós táskát meg kakaós csigát. Nem volt ott senki más, akit meg tudtam volna kérdezni, hogy mit csináljak vele. Azért lovagoltam rajta, elmentünk terepre, kb 30percet sétálgattunk meg ügettünk, és reggelit is ugyanúgy kapott, ahogy szokott (1 nagy villa széna, 1 kg táp, meg 1-2 kg friss alma). Most hazajöttem, de megint kimegyek nemsokára hozzá, hogy minden oké-e vele. Szerintetek lesz valami baja? Hívjak hozzá állatorvost?
2014. aug. 5. 12:51
 1/8 anonim válasza:
igen :)
2014. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ennyitől nem lesz baja.


a ló gyomra kb 10-15 literes, ebben egy túróstáska elenyészik.

2014. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért én nem hagynám egyedül holnap reggelig...
2014. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Reckless anno kávét ivott meg palacsintát és rántottát evett, a harctér körepén flangált, többsözr eltalálták, mégis leég szép kort megélt... Az orvost ha kihívod, megnézi, még él, elmegy, nem fog ott állni felette, ebben biztos lehetsz. Ha valami baja van, akkor kell hívni, de azonnal, és tájékoztasd előre, h ha gáz van, örülnél, ha készenlétben lenne. Ha van valaki, aki kint van velük este, vagy kamera, valami, érdemes rá figyelgetni.
2014. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szüreti felvonulásra indultunk, félúton megálltunk, mert vártuk a csapat többi tagját, ott hagytuk a lovaskocsit. Én csak elengedtem a lovamat, mert tudtam, hogy nem balhézik, a többi ló mind meg volt kötve. Elmentem átöltözni, mire visszaértem megette a túrós táskámat. Semmi baja nem lett tőle.

(A fiam pónijának sem lett baja a halászlétől és a paradicsomos húsgombóctól. Elfelejtettem, hogy szabadon van az udvarban,a kutyáknak kiadtam a leszűrt halászlé levét, a póni ette meg. Rá kb 1 hónapra ugyan így jártam, csak paradicsomos húsgombóccal. Semmi baja nem lett.. :)

)

2014. aug. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség hogy baja lesz! Annyira túl stresszelitek ....
2014. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Ennyitől nem lesz baja. De máskor más reggelit kapjon! :D (Tudom hogy véletlen hagytad ott) Azért ne hívj állatorvost mert fölösleges. Már az eleve több ezer forint hogy kimegy hozzád. Viszont ha azt veszed észre hogy nem nagy wc-zik vagy... hát leírom: fingik, akkor hívj orvost. :3
2014. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Semmi baja nem lett :)
2014. aug. 8. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!