Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miket kérdezhet egy edző?

Miket kérdezhet egy edző?

Figyelt kérdés

Új helyre megyek lovagolni, és félek hogy beégek mert nem tudom annyira az elméletet! Milyen kérdésekre számítsak? pl.lábsorrendek, helyes ülés, segítségek, ilyenekre gondolok, de ha ezeket kérdezi tudom, de mi mást kérdezhet még?Mi az ami jellemző? tapasztalatok?

LÉGYSZI SEGÍTSETEK!!



2014. aug. 10. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ezeket kérdezi, szóval a tapasztalataidról és az előző oktatás minőségéről. Ha nagyon nem tudod mit csinálsz, hezitálsz úgy is levágja, hogy mit tudsz mit nem.

Gondolom, ha meggyőző vagy akkor is megnéz először futószáron, legalábbis felénk így szokás.

2014. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oké, de miben segítsünk? Olvass sokat, tanuld az elméletet. Végtelen számú kérdést fel lehet tenni, de szerintem nem jellemző. Az sokkal inkább, hogy felültet futószárra és amit lát, az többet mond ezer szónál is. A kérdések inkább menet közben jöhetnek elő, pl. megkér valamire, amit nem jól csinálsz és akkor megkérdi, hogy miért úgy csinálod, ahogy. Megmondod neki, aztán majd kijavít. Azért fizeted, hogy képezzen, ez nem vizsga, senki nem úgy születik, hogy mindent tud.
2014. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármit kérdezhet. Ha valamit nem tudsz, az nem feltétlenül csak téged, de az előző edzőidet is minősíti. Másfelől, ha még most tanulsz pl. vágtázni, nem elvárható szerintem, hogy pontosan el tudd mondani,hoyan tanítunk meg egy lovat piaffozni... Érted. Egyébként meg olvass sokat, mert egyedül az elmélet az, ami alapján tudni fogod, hogy jó helyre jársz-e lovagolni, avagy sem. Csak az fogja megmutatni neked, hogy az edződ valóban hozzáértő, vagy csak jól adja el magát.
2014. aug. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!