Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ez igazságos?

KGabi0000 kérdése:

Szerintetek ez igazságos?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam lovastáborban és hatan voltunk egy lovaglócsoportban.Most voltam 5. alkalommal ebben a lovardában táborozni.Ezen a héten csak vágtáztunk,de abból is csak nagyon keveset és már szerda volt,amikor megkérdeztem,hogy nem ugrathatok-e és erre azt mondta az edző,hogy nem,mert akkor a többi lovas,aki velem lovagol megsértődne és könyörögnének,aztán ő megkegyelmezne és mindenki sorra borulna le a lovakról,de ha jövök az utolsó heti táborba,ott haladók lesznek.A kedvenc lovamon lovagoltam egész héten és minden vágyam volt ugratni vele,mivel nagyon jól tud.Hozzáteszem két német lány volt a csoportomban és valószínű,hogy miattuk nem ugrathattam,mivelhogy ők németek...A másik két lán pedig a barátnőm volt és ők mondták,hogy nekik nem lenne baj.De azért sem ugrathattam,szerintetek ez igazságos?

2014. aug. 21. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
"Ezen a héten csak vágtáztunk,de abból is csak nagyon keveset "-ezt hogy érted?
2014. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen. Pont hogy senkivel nem kivételeztek.
2014. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát úgy értettem,hogy minden órán kb. egy kört vágtáztunk és kész.Dehogynem, a németekkel elég rendesen kivételeztek,amikor egyszer 3 kört kellett futnunk,hogy lefáradjunk,akkor a németek már az első kör közepénél leálltak sétálni és ahogy visszaértek visszamentek a szobába,amikor szóltunk,hogy akkor ők is fussanak már,akkor közölték,hogy hagyjuk őket,mert önfejűek,bezzeg ha én csináltam volna ilyet...
2014. aug. 21. 22:20
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igazságos volt, mert erről szól az osztálylovaglás. De a táborra jelentkezésnél kellett volna tisztázni, hogy milyen szinten állsz és milyen csoportba szeretnél menni és akkor ez elkerülhető lett volna.
2014. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudták milyen szinten állok,tavaly ugyanis az egész tábort végigugrattuk,itt a csoportokat pedig úgy választják,hogy a hat legjobb megy egy csoportba,és hát a volt olyan,aki vágtázni alig tudott,így került be a csoportba.De én így sajnos semmit nem fejlődtem,mivel semmi újat nem csináltam.Egész tábor alatt ügetésben csináltunk alakzatokat és vágtáztunk mnden órán egy-egy kört.Az egyetlen nekem szánt nehezebb feladat az a nagykör vágtában volt.
2014. aug. 21. 22:29
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
egy tábortól nem is kell sokat várni,alkalmatlan arra ,hogy fejlődj.. Csak arra jó hogy lóközelben vannak a gyerekek 1 hétig mindennap,kikapcsolódnak,de nem fognak mindenkivel külön igény szerint ugrabugrálni,azon túl ha edző jónak látja úgyis mondaná. Ha annyira fejlődni akarsz csakis magánedzés,nem egy táborba fog ez megtörténni,ahol 5-6 lovas van egszere. Szóval nem igazságtalan, nem fognak mindenkinek külön kénye-kedve szerint ugrálni,arra ott a magánedző mégegyszer annyi pénzért.
2014. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Külön edzőhöz is járok,de ezek a táborok jók szoktak lenni.Tavaly is ugrattunk,sokat tanultam akkor.Csak egy kicsit intézhette volna úgy,hogy csak egy kicsit egy igazán ici picit ugrathassak,mondjuk úgy,hogy felállít egy x akadályt és csak te ugord át kétszer szerintem nem lett volna olyan nehéz,hamár úgyis akadálypályán voltunk,ráadásul az akadály pont egy kicsi x-re volt állítva.De tudom,akkor nem lenne plusz 36.000 Ft,mivel így a gyerek jön az utolsó táborba,ahol majd ugrathat,ha annyira akar.De én nem megyek szóval mindegy.
2014. aug. 21. 22:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért van a magánedzésed, hogy majd ott ugrathass, tábor nem arról szól, hogy mindenki írja le, mit akar, és azt sorra megcsináljuk, vagy, hogy te ezt csináld, a többiek meg kapják be.

Ez a tábor velejárója, van olyan, hogy erre az időpontra jelentkezik 30 ember, közülük 2 tart az ugrásnál, kész, nem lehet 6 fős csoprotokra bontani úgy, hogy legyen egy, amelyik minden nap ugrik. Ez van. Ezért kell magánedzéseken ugrani, és ott tanulni. Amit csinálsz, merő hiszti, igazából, mert nem arról szól, hogy bezzeg, ha kétszer átugorhattad volna a kis x-et, mennyit tanultál volna. Valószínűleg semennyit, igazán kis x-et a ló kb átlépi, kétszer megvolt, kalap-kabát. Az edző meg nem kezdett volna el mélyremenően oktatni téged ugratásban, mert közben még mindig ott van 5 ember. Van az úgy, hogy az ember nem a világ közepe - sajnos ez ilyen...

2014. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én edzéseken nem tudok ugrani,mivel a ló,amin ülök nem tud ugrani,úgy hogy a lovardában egyik iskolaló sem:(Én pedig nem hisztizek,csupán egy kicsit többre számítottam,mert a többi táborban mind úgy tanítottak,ahol tartottam.Egyébként én nem az ugratásban szerettem volna fejlődni,ugratni csak úgy élvezetből szerettem volna,de körbe vágtázni én már réges rég tudok.Hanem mondjuk féllovarda vágtában meg ilyenek,ezek nem lettek volna olyen nehezek,csak sajnos a lovaglótársaim eléggé lassúak voltak.De mindegy.Inkább hagyjuk is.Majd az őszi táborban biztos ugrathatok,ott kevesen szoktak lenni.
2014. aug. 21. 23:39
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,megkérdezted,hogy ez igazságos-e.

Mondtuk,hogy az,mert ez csak egy szimpla tábor.

Akkor meg minek sajnáltatod magad tovább.

Nem ugrathatsz kész,majd máskor sor kerül rá.

2014. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!