Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sok 45. 000-ért a bértartás?

Sok 45. 000-ért a bértartás?

Figyelt kérdés
Egy kis falu szélén van, világítás van a boxnál,önitató,1 körkarám, 1 homokos pálya, 1 füves pálya, 1 lovász, angol box, széna-takarmány,tereplehetőség, napi csutakolás, napi 1-2 órára kiengedik a karámba, de viszont legelő nincs, a kovács nincs benne és az állatorvos sem, heti 2-szer szalmacsere, minden nap ki van szedve a trágya.

2014. aug. 25. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok nálunk havi 50.000 a bértartás és nem mozgatják a lovakat
2014. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem sok a többihez képest,de napi 1-2 óra karámozás elég kevés.
2014. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Valóban nem sok, viszont van ahol ennyi pénzért 10 percre se teszik ki!
2014. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

tök mindegy mennyi a bértartás, ezek a körülmények nagyon rosszak. a heti 2x szalmacsere és az 1-2 óra karámozás is.


egyébként ha ez nem bp 20 km-es körzetében van, akkor még sok is.


a lónak 22-23 órát állni a boxban eleve kínzás és ha egész nap bent van a boxban akkor nagyon kevés a heti 2 szalmacsere. 2-3 nap alatt képzeljük már el mennyit pisil és az ammónia ott fog gőzölögni neki, meg marja a patáját.

2014. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

a ló egész nap a szarban fog állni, ha csak heti 2x lesz szalma rakva alá és alig lesz kirakva...


E.

2014. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Eloszor azt kell nezni, a lonak jo-e, es csak azutan az arat. Heti ket almozas nagyon keves, a karamozas szinten. Ezek alap dolgok, persze jo, hogy van palya, de az elsosorban a te kenyelmedet szolgalja. En nem vinnem oda a lovam, fele ennyiert sem, maximum ha sos menni kellene valahova. Tehat szerintem draga. Nalunk kisvarosban 30-ert van egesz napos karam, homokos palya, 24 oras felugyelet, 40-ert mar van fedeles is. Hatha talalsz ennel jobbat.
2014. aug. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy olcsó, de nagyjából átlagos. Ha minden nap leszedik a trágyát és amúgy bőségesen van almozva, akkor nem kevés a kétszeri szalmacsere. Lehetne kinn a paci kicsit többet, de sok helyen egyáltalán nem is tud kimenni a ló ugyanezért a pénzért. Az angol boksz kifejezetten előnyösebb, mint a zárt istálló, több inger is éri a lovat és a levegő is sokkal jobb úgy neki, pályák ezek szerint rendben... szerintem átlagos, amit fizetsz. Sokkal kevesebbért nem kapnád ugyanezt sehol (na jó, helyfüggő is, nem mindegy, melyik megye, melyik város).
2014. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon drága. Én sem vinném oda a lovaim. Nekem 3at tartanak 60 ezerért. Legelő, box, önitató, korlátlan mennyiségben lehetne adni nekik abrakot, minden nap almoznak. A kovács és a féreghajtózás is benne van.
2014. aug. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolso valaszolo megkerdezhetem hogy te hol tartod a lovaidat?

Jó hely lehet. Unokatesom pont most keres olcso bertartohelyet a lovanak es megigertem hogy segitek.

2014. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!