Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miskolcon illetve a közelében...

Miskolcon illetve a közelében hol található lovarda?

Figyelt kérdés
Az iskolába 5, tesi óra néven kéne sportolnom,és mivel nagyon szeretem az állatokat,így úgy döntöttem lovagolni szeretnék(ültem már lovon terepeztem is egyszer,de amúgy kezdő vagyok). Hol van lovasoktatás?Ami BUSSZAL könnyen megközelíthető?És nem drága,sajnos nekem a 4000 forint heti 2-szer túl drága...:(Tudnátok címeket,telefonszámokat,véleményeket írni?
2014. szept. 5. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg lovagolni akarsz, és nem csak zötyögni, utazni a lovon, esetleg életveszélyben lenni kezdőként terepen, akkor annak nagy eséllyel ára lesz, főleg, mert még tesiként is el akarod fogadtatni.

Én Miskolcon Potyka Szilvit és Nagy Bandót merem ajánlani, őket közel bármikor. Meg amit még baráti jótanácsként megengedek most magamnak, az az, hogy a Baloghot kerüld el. Szép és jó hely, csak az oktatás trágya.

2014. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a válaszod!Nos nem úgy gondoltam,hogy olcsó legyen,hogy 500 forint/óra,meg 0 oktatás.Max.3500 forintra gondoltam.Én rendesen szeretnék oktatásra járni és megtanulni lovagolni.
2014. szept. 6. 08:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor a fent említett két edzőt keresd bátran. Nagy Bandó Görömbölyön van, Potyka Szilvi pedig Kistokaj felé, a volt Cora után kell majd lefordulni balra (Nema Hejőmenti). Szerintem mindkettőhöz találni telszámot neten, ha mégse, írj rám.
2014. szept. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Potyka Szilvinél egyszer már voltam,a Farkasverembe fogok járni.Szerintetek az jó hely?
2014. szept. 7. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!