Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehetséges hogy 6 hónapos...

SR.A kérdése:

Lehetséges hogy 6 hónapos méncsikónak még a heréit nem lehet látni/érezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék megkérni mindenkit hogy ne gonoszkodva/rosszindulatúan válaszoljon, és olyan irjon aki ért hozzá vagy van konkrét tapasztalata! Köszönöm Szépen!

2014. szept. 6. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
PErsze, hogy lehetséges. Sőt, még az is lehet, hogy majd csak egy év múlva szállnak le a heréi, teljesen elképzelhető.
2014. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Állatorvos is megnézte és mondta hogy főként az alul tápláltsága miatt nem érezhető. (rossz helyről hoztam el egy hete :( )
2014. szept. 14. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kis csődörömnek is csak egy éves kora után szálltak le a heréi, sőt, a másik heréje majdnem 2 évesen:) Valóban az alultápláltság is okozhatja, az enyém is az volt amikor megvettem. Szóval nem kell aggódnod:)
2014. dec. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!