Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy gyakoroljam?

Hogy gyakoroljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Lovagolok,es nemsokara fogjuk venni a vagtat.Szerintetek hogy keszuljek fel ra?Van valami gyakorlat erre?Lehet,hogy hulyen hangzik,de en neha szojtam ugy csinalni mintha vagtatni a lo (en vagyok a lo)es kozben kitolom a csipom.Ezen kivul van valami mas?


Koszonom majd az erkezo valaszokat!

Aki normalis valaszt kuld,annak megy majd a pirus ujj.:-)



2014. szept. 11. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha úgy csinálsz mintha vágtatna a ló és közben kitolod a csípőd, azzal semmit nem gyakorolsz egy igazi vágtára, legfeljebb annyit fogsz elérni, hogy furán fognak nézni rád... Ahogy én is furán néztem, ahogy olvastam.


Nem igazán van rá gyakorlás. Illetve van egy módszer: a paci hátán.

Sok sikert.

2014. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre nincs otthoni módszer. Felülsz a lóra aztán majd ott gyakorolhatod.
2014. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Khm, normális válaszért zöld szokott járni. :D

Egyébként ez olyan érzés lesz, mintha "hintáznál". Nem nagyon van mit gyakorolni, nem sok mindent lehet ehhez hasonlítani. Csak engedd el magad és vedd fel a ritmusát. Ülj bele mélyen és told a lovat magad alatt. Mintha meghágnád a nyerget. :D

2014. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj,Tenyleg zoldet akartam irni xD koszi a valaszokat
2014. szept. 11. 21:19
 5/6 anonim ***** válasza:
A vágta a hintázásra hasonlító jármód. A hintázás egyébként is jó gyakorlat: amikor előrefele küldöd a hintát, meghúzod a derekad, ez a lovon felvevő segítség. A hátrafelé haladó hintán ellazul az izomzat, ekkor lovon könnyedén velemenő mozdulatról beszélünk.
2014. szept. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi.:-)
2014. szept. 12. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!