Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fekete alapon rózsaszín...

Fekete alapon rózsaszín kantár? Hol tudnék venni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem tudja Valaki ,hogy fekete alapon rózsaszín fullos kantárt honnan tudnék szerezni MO.-n? Már az összes online shopot végig böngésztem,de nagyon sehol semmi.2 helyen nem szeretnék venni.Külföldön,mert nem engedik és a Nagylovasban,mert ezzel a bolttal nem akarok többet kísérletezni:).Tudom nagyon leszűkítettem így a kört.:/ Nagyon hálás lennék:) (Ja ,és nem várok beszólásokat,amíért rózsaszínt rakok a lovamra.Az ne is vegye a fáradságot,hogy ide kommentel.)


Valami ilyesmit szeretnék,mint a középső lovon van.:


[link]



2014. szept. 12. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
A fekete alapon rózsaszín kantár boltban.
2014. szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keresgélhetsz a neten, online boltokban hátha raakadsz.
2014. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fríz szemlén volt kitelepülve egy bolt, de az talán pont a Nagylovas volt, náluk volt több féle színben ilyen kantár.


[link] - de egyébként ha ilyesmit találsz rózsaszínben, az nem jó? Lecseréled a homlokszíjat rózsaszínre, és annyi :)


Vagy esetleg itt van:

[link] igaz, ez western.

[link] - vagy ennél érdemes lenne rákérdezni, hogy milyen színekben van.



[link]

2014. szept. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő! :)

Köszönöm a sok linket,de western az sajna nem jó,egy olyan homlokszíjra nincs pénzem ( de álom szép*-*),Marinka sajna csomózott felszereléseket csinál,a waldhausen meg szerintem nincs rózsaszínben.:/

Hát láttam egy lánynak,hogy pont ugyanilyenje van ,mint amit a linkben kiraktam*O*.De nem hiszem ,hogy eladná.:/ Pedig tényleg pont ugyanez.Szerintetek kérdezzem meg azért?

2014. szept. 13. 09:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy kérdést megér a dolog szerintem, ha mást nem, hátha azt megmondja, hogy ő hol vette. :)

Amúgy esetleg még a szíjgyártókat is meg lehet kérdezni, hogy tudnak-e neked csinálni, ha valamelyik megcsinálja neked, akkor meg még variálhatsz is, hogy pontosan milyet szeretnél.

2014. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat akkor keresgélek még,max megkérdezem,hogy nem lenne-e eladó:)
2014. szept. 13. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!