Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A tf Lovaskultúra-oktatói...

A tf Lovaskultúra-oktatói szak ra hanyas tanulós mennek oda?

Figyelt kérdés

2014. szept. 21. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy másoddiplomás képzés, nem számít, ki hányas tanuló. Kell hozzá egy diploma, egy alapszintű díjlovas programot kell lovagolni, meg elbeszélgetés van, ha jól emlékszem.
2014. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól írta az első.
2014. szept. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapfeltétele valamilyen alapdiploma, nem kell feltétlenül tesis, aztán egy alapszintű díjlovas programot kell lelovagolni. Na meg sok lóvé is kell, mert ez már fizetős. Én szemeztem ezzel egy időben, még a tandíjat megoldottam volna, de a kötelező táborokat már kevésbé. És az egy dolog, hogy te el tudsz lovagolni egy alap díjlovas feladat sort, attól még az összes szakágba bele kell kóstolni, szóval kell ugrani (military pályán is), wescoban is kell lovagolni, fogathajtás, lovastorna, szóval van minden.

Előny, ha már versenyeztél valamilyen szakirányban, meg hát nem tudom itt mennyire rúghat labdába egy mezei hobby lovas. Meg ez nem csak edzősködés, mert aki innen kikerül az több lesz, mint egy edző, mert a nevében is benne van, hogy lovaskultúra, szóval itt jóval többről van szó, mint azt mondogatni a kör közepén, hogy "nyomd le a sarkad!".

2014. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És te hova jártál középiskolában ?
2014. szept. 23. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem "több", mint az edzői, ez más. Nem várnak olyan szintű lovastudást. Ahogy írva vagyok, alapszinten kell lovagolni, vagyis három jármódban, ennyi. Oktatni lehet vele, ha jól tudom. Edzeni nem.
2014. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!