Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó a zabla? Egy közepesen...

Jó a zabla? Egy közepesen kemény szájú de nehezen fordítható lónak jó a gumis D-s zabla? EGyántalán jó hogy gumis? Vagy D-s?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld inkább a D-s rézgörgőst. :)
2014. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miben más?:)
2014. szept. 30. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
A görgős lefoglalja,esetleg lazább, jobb lesz tőle a szájtevékenysége ,intenzívebb lesz a nyáladzás . Egy pálcászablát is kipróbálhatsz ha annyira nehezen fordul,de a sima D is megteszi vagy egy 2 szer tört csikó is ,mert esetek többségében az idomítás hiányos ,ez esetben nem sokat segít a zablacsere sem.
2014. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom most nagyon azon vagyunk hogy átlovagoljuk csak gondoltam a zabla kicsit megkönnyití a helyzetet:) De szerinted a gumis az nagyon puha?
2014. szept. 30. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:

A rézgörgős zabla arra van, hogy ha szeret ráharapni a zablára, és ignorálni annak segítségeit, akkor ezt meggátolja: a görgők elfordulnak.

Amúgy idomításbeli hiányokat nem lehet zablával pótolni, szerintem a gumis zabla felesleges, épes bekeményedni, meg töredezni, jobb egy sima kétszer tört vastag, ha mindenáron puha zablát akarsz. A D zabla segít a fordulatokat precizebben végrehajtani, mert kicist megtámaszt oldaról, de csodákat várni nem szabad zablától.

2014. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék nagyon puhát csak anyukám véletlen gumisat vett! Mert szegény nemtudta milyen kell és ő tudott elmenni! Csak nemtudom nagyon hogy a gumi miben másabb azért kérdeztem! D-s zabla mindenképp kell sajnos mert nagyon elmegy vállon most sajnos és kicsit talán segít
2014. szept. 30. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó lesz a gumis, sok jelentősége nincsen, mert úgyis a fémen van a gumi, maga a zablatest nem hajlékony (habár az sem lenne gond). Nyugodtan használjátok. Csodát viszont semmilyen zabla nem fog tenni.
2014. okt. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!