Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek honnan jött, hogy...

Kinek honnan jött, hogy megtanuljon lovagolni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugy kb attól a perctől fogva szerettem volna lovagolni mikor megláttam az első lovat. Mivel nem lovascsaládból való vagyok ezért sokáig csak rajongtam. Majd. 7 evesen elkezdtem jarni egy tanyára, aztan abba maradt. Mert az oktatót undok volt 7 éves szemmel en meg feltem tőle.Aztan 10 evesen elkezdtem a barátnőmmel lovagolni járni . Sokáig ott is feltem de sokkal jobb volt minden de most megin lovarda váltás jön személyes okok miatt.
2014. okt. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hat nekem szerencsére anyum is meg apum is lovagol ugy hogy fogalmazhatunk ugy is hogy lóra születtem..

15/f

2014. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt fejjel nekem a McLeod lányai című ausztrál sorozatból 8 évvel ezelőtt :) Nagyon szerettem azt a sorozatot, és megtetszett, hogy benne a csajok hogy lovagolnak és dolgoznak a lovakkal, meg az az egész lovas hangulat. Akkoriban épp azon gondolkoztam mit kezdjek el sportolni. Az állatokat imádtam mindig is, így jó ötletnek tűnt. Elkezdtem, és beleszerettem. Másfél éve pedig már saját lovam is van :)
2014. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így születtem. Azt mondják, már a babakocsiban üvöltöttem, ha nem álltunk meg, amikor lovaskocsi jött.
2014. okt. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy lenézhessem a gyalogbékákat.
2014. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!