Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Barna lóból lehet szürke ló?

Barna lóból lehet szürke ló?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 15:06
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nincsen lovam, bár lehet nem fogsz nekem hinni, amúgy meg nem hiszem hogy kiérdemeltem azt, hogy bunkó legyél velem. Úgy hogy megkérnélek fogd vissza magad. Nem vagyok szakértő való igaz, de lehet normálisan kommunikálni velem.


Pejnek tudtommal azt mondják aminek sötétebb a lába és farka, sörénye fekete. Ez rá nem illik.

Akkor már INKÁBB deres, jól mondtad.

2014. okt. 12. 15:58
 12/22 anonim ***** válasza:
de megerte,mert legalabb megtanultad,buszke vagyok rad de tenleg,masok kitartobban allitjak hogy marpeddig az barna
2014. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Röhögni fogtok, de tényleg van barna ló. Igaz, genetikai vizsgálat nélkül sárgának vagy kifakult feketének tűnik.

A deres ló pedig deresen születik, ha most kezdte, akkor szürke.

2014. okt. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Almásderes kancám gesztenyepejnek született.
2014. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
ha genetikai vizsgalatot csinaltatnek lehet engem is tok mormalisnak tuntetnenek fel a dokumentumba
2014. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
Szürke lovam (kb ez a szín [link] gyönyörű sárga csikóként született. Viszont a színváltás elsősorban a csikószőr levedlésével egyidőben megy végbe, azaz kb fél éves korban. Azt követően én ilyen mértékű színváltással nem találkoztam. Persze a lovak színe folyamatosan változik, de felnőtt lovak esetében (3 évesen ugyan még csikónak számít, de ezen téren közelebb áll a felnőtt lóhoz) csak árnyalatváltást tapasztaltam, azaz pl. egérszürke almásodik, világosodi, stb... Persze az, hogy én ezt tapasztaltam, az nem azt jelenti, hogy ez így is van, én is emberből vagyok, ez csak egy tapasztalat. :)
2014. okt. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Pej ló:

[link]


Sárga ló:

[link]


Szürke ló:

[link]


Deres ló:

[link]

2014. okt. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
58%

Deres ló:

[link]

[link]

[link]


Szürke ló:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
17-es, amit te deresnek linkeltél, az NEM deres, hanem almázott szürke.
2014. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Romásabban, megfogalmazni sem lehetett volna XD Szerinted mi a deres? XD
2014. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!