Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovamat szénával etetem és...

A lovamat szénával etetem és amikor oda teszem neki, hogy egyen mindig belepisil a szénába mondták, hogy tegyek neki külön egy helyre szénát vagy szalmát amibe pisilhat de nem segít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 13:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem csak a szénát hanem a száraz herét is levizeli pedig azt imádja és legelőn van kint de ott is van neki külön szalma alom de azt nem használja de köszönöm a segítséget sé már vettünk szénahállót csak az apukám még nem szerelte fel én meg csak 12 éves vagyok.
2014. okt. 16. 20:16
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem a csikom csinalja ezt. Kanca. Ha 2x viszek 1-1 villa szenat,mindkettot lepisili. :D De a friss almot is. Aztan anyukaval gond nelkul megeszik a szenat. Latvanyra vicces,bar eleg bizarr h jon a kaja es van h az anyja ele beall,szetteszi a kabait es a szenakupac tetejere csorgat. Ha sarokba teszem,akkor is,akkor csak a szelet. Szerintem o igy jeloli meg,h az az ove.
2014. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2014. nov. 7. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!