Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovam oldalán kis foltban...

A lovam oldalán kis foltban gomba szerű bőrkiütés, vagy seb jelent meg. Szürke bőrkeményedés jellegű. Mit tegyek? Mi lehet ez? Forduljak e szakemberhez? Fő kérdés: milyen alternatív gyógykezelés, természetes gyógyszer van rá?

Figyelt kérdés

#ló #seb #bőrkiütés #gombás kiütés
2014. okt. 25. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

sajnos nem sikerült úgy megfogalmazni, hogy legalábbis én rájöjjek mi lehet. fényképezd le és akkor talán valaki felismeri.


a gomba inkább hámlás szerű és szőrhiány foltokban.


a leírásodból nem derül ki, hogy mekkora területről van szó, mekkorák ezek a sebek/kiütések/bőrkeményedések

2014. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az en pacimnak szinten van ilyen,kb egy hete vettem eszre. Ilyen,ahogy leirod. Nem nott azota,en nem gombara gondoltam,az nem ilyen. Az en sejtesem az volt,mivelhogy kemeny,mintha porkos lenne,hogy erosen vakarozott valamihez es megsertette. Nem lattam meg ilyet,lehet tevedek.
2014. okt. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok. Alaposabban megneztem ma,es tok szimmetrikus,mindket oldalan ugyanott van a horpaszanal,ahol a szorszalak osszefutnak. Szerintem kivakarta,mert lathatoan nem no. A tiednek? Szerinted mi lehet?
2014. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nem kiavakart sebről van szó, amint tudok töltök fel fényképet az a legbiztosabb
2014. dec. 13. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!