Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Létezhet olyan, hogy a lovam...

Létezhet olyan, hogy a lovam a vitamintól felpörög?

Figyelt kérdés
3x kapott eddig,az elmult 3 napban,és teljesen megváltozott. Mintha kinyilt volna neki a világ,vágtázik csak úgy,amit nem csinált eddig,nagyon lusta egyébként. A karámot is kitörte ma,erre értünk haza. Tombol benne az energia. Piros vödrös,német vagy osztrák táplálekkiegészítő,kis pici henger alakú pellet,nem tudom a nevét,kint van.
2014. nov. 11. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a vitamin összetevőit. Kétlem, hogy egy sima vitaminkészítmény egy egészséges állatnál ekkora változást okozna.
2014. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ásványi anyagok vannak benne. Töredezik a patája,azért vettem. Eddig még nem kapott. Az,hogy elkezdett vágtázni,nagyon meglepett,mert eddig úgy kellett hajtani,de még akkor is megállt legelni. Most meg tisztára be van pörögve. Ja,a karámmal 2 órán át szecskáztunk,úgy kitört 2 deszkát(alsót-felsőt)!!!Amúgy egészséges teljesen.
2014. nov. 11. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Pferdemineral? Az én lovam is azt kapja, nála nem történt ilyen jellegű változás. Nem lehet, hogy esetleg több zabot kap, vagy sokat van bent és ezért mikor kimegy akkor felpörög?
2014. nov. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy használ a vitamin, ő meg csak jobban érzi magát? Mennyire töredezett a patája? Nem lehet, hogy fájdalmai voltak, ezért nem akart vágtázni, most meg dolgozik a vitamin, javul az állapota, visszatér a mozgáskedve?

De nem hiszem, hogy csak a vitamin így megnyomná...

2014. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kap zabot,nem dolgozó ló. Minden nap ki van engedve. Van neki egy kis karám az állásával,ott is tud sétálgatni,meg van egy nagy karám,ott legelészni is tud,vágtázni is ha akarna. Nem sántit,a lába rendben van.A patája a pártaszél felől repedezik,nem hosszanti,az is lehet,hogy csak vastag neki és váltja,mindenesetre a bajt megelőzendő,vettem ezt a cuccot. Ma nem adtam neki,most "normális". Adok neki 2 nap múlva és ha negint bepörög,akkor ettől. Fura egybeesés :)
2014. nov. 12. 10:50
 6/6 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Érdekes, az én lovam ugyanezt kapja, és ő nem pörgött be..
2014. nov. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!