Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

[link]


Eléggé furcsállom a leírását... Ti nem?



Lenne még egy kérdésem. Ha egy lovat otthon tartok (gondozva, naponta többször trágyázva, ápolva...stb) , azt még 2 utcával arrébb is érezni lehet? Arról a póniról van szó, akinek a linkje ott van fent.


2014. nov. 13. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem össze szedett. Szerintem egy karban tartott állatnak a szagát nem lehet két utcával arrébb érezni.
2014. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Választ köszönöm!


Szerintem sem összeszedett. Nem írják le róla a legfontosabbakat, kb minden fontosat kihagyott az, aki feltette. De már egy jó ideje ilyet keresek, de nem nagyon találok.

2014. nov. 13. 16:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten óvakodok az ilyesfajta hirdetésektől, ebből annyi pont kiderül, hogy az illetőnek nem sok lovas tudása lehet. Nem akarom bántani meg semmi, és lehet, hogy a lónak önmagában nincs baja, jól tartják, csak hát én kicsit szakmaibb szemmel néztem a hirdetést, nem adnék ki egy ilyen írást a lovamról. Ha viszont érdekel, egy próbát mindenképp megér, menj el megnézni, ott még több mindenre fény fog derülni. A szagot szerintem nem nagyon lehet érezni ilyen távolságban.
2014. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is megéri megnézni, ha van rá lehetőséged. A hirdetésre meg egyszerűen nincs szó. Az igénytelenség netovábbja.

Az egy dolog, hogy otthon tartod, de hivatalosan már egy betonozott, fedett trágyatárolódnak kell lennie. Sajnos túl sok a jó akaró és akkor bizony nagyon sokba tud fájni. :/ Egyébként nem igen érezni két utcányira, de szerintem a minimum, hogy takard le, biztos ami biztos. Ja, és ha vannak a közvetlen szomszédokat azért illik megkérdezni, még ha nincs is közük hozzá.

2014. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Válaszokat köszönöm! ( Ui.: rájöttem, hogy még sok jobb ló van annál. Kinéztem egy újat.)
2014. nov. 13. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért ilyenkor csak reménykedek, hogy a ló tartásának színvonala nem azonos a hirdetés színvonalával...


Ennél ocsmányabb hirdetést még nem igen láttam, sem a szöveg, sem a képek nem árulnak el semmit. Nem is értem, szegényemnek mért van lefényképezve a fara... meg a "legelős" képen ki van kötve, jól látom? Szegény lovacska... Alap járaton aranyosnak tűnik, nekem a színe is nagyon bejön, kedves kis szeme meg feje van, de basszus hogy lehet ezt így hirdetni?

2014. nov. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj e-mailt az eladónak és kérdezd meg a fontosakat. Ha tényleg el akarja adni tuti megmondja.
2015. márc. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!