Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a lóról? Bírnék vele, ha megveszem?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell róla: 10 éves ügető kanca, 162 cm a marmagassága, lóútlevéllel rendelkezik, származási lappal rendelkezik, bekocsizott és belovagolt, régen versenyzett, de már abbahagyta, jelenleg kezdőket és haladókat is oktatnak rajta, terepbiztos, teljesen egészséges, ugratnak is vele kisebb akadályokat.

Rólam: 14 éves vagyok, első lovam lenne. Lassan 8 éve lovagolok, magabiztosan tudok lovagolni mindhárom jármódban, szabadon. 52 kg vagyok, 150-155 magas (ettől nem leszek sokkal nagyobb).

És akkor jöjjenek a képek: [link]

[link]

[link]


2014. nov. 23. 15:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Valamint ugye ügető... Mennyire menne neki a vágta és mennyire lenne kényelmes? Nagy meló lenne átlovagolni ha még nincsen? Ma fogok róla bővebb infót kérni.
2014. nov. 23. 15:32
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet megmondani. Kérdezd meg az oktatódat/edződet, na meg lóvásárlás előtt ki kell próbálni a pacit, akár 2x is, mert csak ott dől el, hogy elbírsz-e vele.

Gondolom, ha ugratnak és oktatnak rajta elvileg át kellett esnie egy belovagláson és elvileg vágtáznia is tudni kell, de mint fent említettem 1-2 próbalovaglás alkalmával ez úgyis kiderül.

Mindenképpen egy másik tapasztalt lovassal menj el megnézni.

2014. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire van átlovagolva,de sok reményt ne fűzz hozzá,hogy terepbiztos. Ezek a képek ott készültek a kincsemparkba,ott van hátul egy kisebb bokros terület ott járkálnak vele de az nem igazi terep. Az ugratás meg olyan dolog ,hogy 1 méterig minden ló ugrik kisebb-nagyobb tehetséggel,kb 40 centit ha ugranak vele ezt mindegyik ló megcsinálja . Ki kell próbálni csak akkor derül ki.
2014. nov. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!