Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Abrakolás után rögtön lehet...

Abrakolás után rögtön lehet lovagolni a lovat, vagy várni kell vele?

Figyelt kérdés
2014. dec. 21. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
rögtön lehet a lovardába is úgy csinálják
2014. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

NEM LEHET!!! Abrakolás után 1 órát kell várni, mielőtt lovagolnál, lovaglás után pedig fél órát kell várni, mielőtt abrakolnál.


Nem sok értelme van emberekhez hasonlítani, de ha te jól telezabálod magad, utána mennyire van kedved futni, sportolni?

2014. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon gratulálok ahhoz a lovardához, ahol abrakolás utáni indul a lovagló óra...
2014. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Zeuszon rohadt sokan lovagolnak én sajnálom azt a lovat de a másik 2-őt is... :( mondjuk én nem szoktam én napi egyszer lovagolok ki vagy fedelesbe
2014. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Jah és szerintem már amit Edit(oktató) csinál az már állatkínzás. És tényleg igazatok is van!!!
2014. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó: te olyan lovardába jársz ,ahol játsszák hogy mekkora lóimádók a vendégek előtt meg így a lovak érdeke meg nagy állatszeretők stb.. Tipikus csak eszköz ott a ló, pénzt szeretik ami befolyik belőle,ha megdöglik vesz másikat és ezek a nagy oktatók meg papíros "szakemberek".. Ennyit érnek kb .. Melyik lovarda ez,mert a ló nevéből meg az Editből van tippem csak kiváncsi vagyok..
2014. dec. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zsámbék-Szent György
2014. dec. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor nem az amire én gondoltam ,köszi hogy megírtad.
2014. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!