Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lányok?! Amikor nektek megvan.

Lányok?! Amikor nektek megvan.

Figyelt kérdés
Amikor nektek megvan, akkor lovaglás közben nem csúszik el a betét? Vagy jobb lenne inkább tampont használni?
2014. dec. 22. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem bírd ki azt a pár napot. Én legalábbis mindig kihagytam régen olyankor. A tampontól borzasztóan idegenkedem, én nem dugdosok magamba semmi idegen dolgot... :D Betéttel meg féltem, h átázok...
2014. dec. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Használj szárnyast -
2014. dec. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csúszik el. :-) De a tampon se ördögtől való! Ha mindig kihagynám azokat a napokat, akkor igen gyakran előfordulna, hogy ki kell hagynom edzést, vagy netán versenyt.... Nem betegség, csak egy kicsit más helyzet. Én lovazok olyankor is.
2014. dec. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. dec. 22. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a tampont ajánlom. Tudom, hogy sok fiatal lány idegenkedik tőle, én is így voltam, viszont ma már betétet nem hordanék, lovaglás közben meg főleg, mert elcsúszhat, összenyomódhat és bocsi, de érzi az ember, hogy folyik...áh. A tampont meg nem is érezni, nem mozdul el és egy órás lovaglást garantáltan kibír.
2014. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tampont használok és semmi ilyen gondom nincs.
2014. dec. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen tampon. Én is úgy vagyok a dologgal, mint az 5ös válaszoló, hogy egyszerűen az érzés megőrjítene, hogy kifolyik, betétet csak biztosítéknak használok, azt is inkább csak versenyen, ott ki tudja, mikor jutok olyan helyre, hogy cserélni tudok.
2014. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!