Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti elhanyagoltátok az...

Lányok! Ti elhanyagoltátok az állataitokat amikor pasitok lett?

Figyelt kérdés
Vagy máshogy fogalmazva, mi változott?
2014. febr. 25. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Azóta nem alszom a kutyával, mert zavar az ágyban. Nem csak engem.
2014. febr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
A világon semmi nem változott.A kutyáimat előtte is imádtam,meg míg élek,imádni fogom-mellesleg biztosabbak,mint bármelyik férfi,mert a kedves ex-szel 2,5 évig húztam,míg a kutya egy életen át hűséges,megbízható társa az embernek :) Ugyanúgy vittem őket sétálni,játszottunk,kiállításra mentünk,stb. Igazán nem is látom az összefüggést,miért kellene elhanyagolni őket? Nálam távkapcsolat volt,tehát többnyire telefonon nyomtuk a szöveget (amit még kutyaséta közben is lehet művelni,bár olyankor jobb szeretek inkább velük foglalkozni,rájuk figyelni)így az időbeosztásom jóformán semmit nem változott,de ahol gyakran találkozik a pár,ott is megoldható kéne,hogy legyen az állatkák-akár közös-gondozása,ha már egyszer felelősséget vállaltunk értük.
2014. febr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Patkányokat tartottam ,mielőtt megismertem a párom. Annyi a változás, hogy mostmár együtt imádjuk a közös patijainkat :D
2014. febr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, szerencsére a barátom megszerette a kutyámat, így nem kell egy percet sem elvennem tőle, amíg a pasimmal vagyok, hanem együtt kutyázunk.
2014. febr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem hanyagoltam el. Ha nem lehetet megoldani hogy ő itt aludjon akkor vittem a kutyát magammal (persze előtte megkérdeztem anyukáját, aki még azt is megengedte hogy bent legyen a kutya a szobában, amit még a macska se tehetett meg..)
2014. febr. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nos, eddig sem jöhetett fel az ágyba, eddig sem guberálhatott, eddig sem ugrálhatott, ami kész szerencse, hisz a mostani párom nem annyira kutyabarát. De mivel már kölyökkora óta meg van nevelve, és sosem gyerekpótlékként volt kezelve, ezért nem érzem úgy, hogy bármi új szabályt be kéne vezetnem, ami számára lemondással jár. Az én oldalamról nézve sem történt semmi hanyagolás. Ugyanúgy járok vele futni, sétálni, elviszem lovaglás közben terepre, játszunk, kapja a minőségi tápot, és remekül elvan, még mindig nyugodt, derűs kutya. Szerintem ezt bele kell kalkulálni a kutyavásárlásnál, én sem tudom még, hogy mi lesz 10-15 év múlva, de azt tudom, hogy a kutyámnak minőségi, boldog életet fogok biztosítani, bármilyen barátom is legyen.
2014. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy állat családtag, társ. Talán az egyetlen hű társ. A pasik meg ki tudja meddig maradnak, még a legnagyobb szerelem is véget érhet bármikor. Nincs az a kapcsolat, amiért elhanyagoljam az állataimat. Ha valaki ezt elvárná tőlem, azonnal repülne.
2014. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy ez lesz a válasz! :)) Mivel tényleg nagy hülyeség, ezért megmagyarázom nektek, hogy miért tettem fel mégis. Azért küzdök, hogy kaphassak egy állatot, de anyum egyik érve ez, hogy csak pasipótlónak kell nekem, és majd úgy se leszek otthon...

Köszi a válaszokat! :)

2014. febr. 27. 17:54
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Attól még, mert mi nem hanyagolnánk el, az még nem biztos, hogy te nem teszel majd úgy.
2014. márc. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Soha nem tennék ilyet, ha befogadtam felelősséggel tartozom érte, nekem kell róla gondoskodnom és foglalkoznom vele, nem másnak!

Hosszú lenne leírni, a lényeg hogy általánosított, holott többen vannak azok akiknél nem történt (nagyobb) változás mint akiknél igen, ezt szerettem volna megcáfolni.

2014. márc. 8. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!