Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az ha kapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az ha kapcsolatra van szuksegem nyitok lanyok fele akkor leraznak de amikor nem kell senki mert nagyon jolerzem magam egyedul, akkor meg idegen lanyok nyitnak felem meg akik leraztak visszajonnek hogy meggondoltak magukat?

Figyelt kérdés

Volt olyan aki csunyan lapatra tett amikor olyan korszakom van hogy jo nekem igyis, akkor meg eljott hogy meggondolta magat es masfel hetig itt sirt hogy meg akar kapni.

Az elso verziot elfogadom es lerendezem azzal hogy szar pasi vagyok ezert neki se kellek de mikor eppen jolvagyok en egyedul is megvagyok akkor 10bol 6 lany visszajon sirva meg akar kapni es tudjak hogy ez engem nagyon szivenut mert erzekeny tipusu vagyok. Miert csinaljak ezt velem? Ez nem lehet veletlen. Mire megy ki a jatek idegileg ossze akarnak roppantani vagy mi?


2014. dec. 15. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyilván az elsőnél csóró koldusnak nézel ki, a másodiknál pedig nyugodt, magabiztos fickónak.
2014. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

magabiztossag kihuzva mert konkretan mar jo par honapja nem merek kezdemenyezni es nem is fogok ha egy lanynak bejovok akkor majd valahogy megprobalja tudtomra adni ha nem akkor meg egyedul fogok meghalni

probalok ra mar magasrol tenni csak nem megy es ezen filozok es nem latom benne a logikat

2014. dec. 15. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egészséges ember nem vágyik olyan párra, akinek "kapcsolatra van szüksége", tehát nem önállóan nem képes teljes értékű, boldog és kiegyensúlyozott életre, hanem érzelmileg függ a másiktól. Próbáld meg magadban állandósítani a "jó nekem egyedül is" állapotot, mert a vonzerőd esetleges növekedése csak a legkisebb előny, ami származik belőle.
2014. dec. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem az hogy kapcsolatra van szuksegem hanem csak egyszeruen jo olyankor jo lenne a rozsaszin kodben jarni es szeretni

elnezest mert azzal hogy kapcsolatra van szuksegem rosszul fogalmaztam

2014. dec. 15. 21:47
 5/8 A kérdező kommentje:
ja es azt se ertem hogy mi a jo abban hogy mikor probalok nyitni felejuk annyi lenne a dolguk hogy mindenre rabolintanak ehelyettlapatra tesznek majd 2-3 hettel kesobb konyorognek es szenvedtetik magukat
2014. dec. 15. 21:50
 6/8 A kérdező kommentje:
3/5 miert ebbol milyen elony szarmazhat? xd
2014. dec. 15. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyilván az, hogy a boldogságod és lelki kiegyensúlyozottságod nem más embereken fog múlni. Tulajdonképpen független, önálló ember leszel lélekben is, ami az élet minden területére pozitívan szokott hatni: magabiztosabb, öntudatosabb, akár merészebb is lehetsz tőle, stb.

Persze ha mint írtad, eddig sem arról volt szó, hogy ne érezted volna teljesnek az életedet kapcsolat nélkül, akkor nem szóltam :)

2014. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hat mikor olyan korszakomat elem olyankor nem erzem teljesnek...viszont ami erdekes hogy nekem aki nagyon szar pasi vekony nem izmos es nem jokepu ezerszer tobbet van olyan hogy most jo lenne egy baratno mint a jokepu izmos kortarsaimnak
2014. dec. 15. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!