Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy 17 éves gyereknek milyen...

Kovács lászló1997 kérdése:

Egy 17 éves gyereknek milyen lovat ajánlatok? Szükségem lenne rá mert foglalkozom kecskékel malacokkal és egyszerűbb lenne a trágyát el hordanom csak azt nem tudom h milyet vegyek

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak azután vállald be a lovat miután teljesen biztos vagy benne hogy el tudod tartani, rendesen, helyesen gondozni.. aminek nem kicsi anyagi vonzata van..

Amúgy egy 10-12éves, türelmes sodrott herélt/kanca bekocsizva lenne neked optimális

2014. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
25%

Csak annyit szeretnèk kérdezni tudod-e vallani a ló etetèsèt eltartását? Tisztába vagy-e vele hogy mennyi is havonta!?

Nekem van lovam majd nem havi 100000ft...

maga az etetés havi 30000ft

+körmölés patkolás (a patkolàs nem mindenkinek)

állatorvos stb... inkább vegyél 1 traktort...

2014. dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 KGabi0000 ***** válasza:

Nincs egy ló havi 100.000 Ft otthon tartva.Biztosan nem,bértartásban kijön egy olcsóbb helyen 60.000 Ft-ból.Két ló jön ki 100.000 egy hónapra,de ennek mindenképp ennyinek kell lennie,mert lovat egyedül nem tartunk.Ezek közül választanék én a helyedben egyet:

[link]

2014. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Ha csak ez a cél, akkor vegyél kistraktort, jóval olcsóbb és hatékonyabb. Ezenkívül lovat egyedül nem tartunk.
2014. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is a kistraktort javaslom! sokkal olcsóbban megúszod. finoman szólva is kevesebbet "fogyaszt" és a "szervizelés" is olcsóbb és megbízhatóbb is. egy kistraktor nem lesz hetekig, vagy hónapokig beteg, ha valami baja van meg kell javítani és már mehet is trágyát hordani, nem úgy, mint egy ló, ami akár egy elrontott körmöléstől, vagy egy rossz lépéstől hónapokra ki tud esni a munkából.
2014. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sodrotatt vagy egy hidegvérűt. De egy jókötésű ,erősebb bekocsizott félvér is megteszi.
2014. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!