Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek jó ez a lovas cipő?

Szerintetek jó ez a lovas cipő?

Figyelt kérdés
[link]

2014. dec. 22. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel Horze márkájú,már ez is biztató,és az ára is megfelelő. Szerintem nagyon megéri,még lehet hogy én is rendelek egyet magamnak. Nem mindig a legdrágább a jó. :) SZERINTEM !
2014. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Horze szerintem is jó. Az ára is kifejezetten rendben van. Kár, hogy barna, ha fekete lenne, rendelnék én is.
2014. dec. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi

én is most megyek majd venni mert kell meg amúgy is le van akciózva karácsonyig

2014. dec. 22. 16:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyenem 4 hónap alatt tönkre ment.
2014. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem vagyok oda a Horze termékeiért (vannak azért kivételek), nem venném meg. Még leárazva csak-csak, de amúgy a horzéban az ár-érték arány általában nem túl jó.. Barátnőm vett nemrég horzés cipőt, 2-3 hét múlva elkezdett leválni a talpa. Persze ez attól is függ, ki mennyit használja, ő pl napi szinten nyúzta. De annyi pénzért amennyiért vette, többet kellett volna bírnia a cipőnek.
2014. dec. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én még ősszel vettem a Nagylovasban bélelt bőr cipőt. Hasonló árkategóriás termék (akkor az ára akciósan volt 7000ft, ami még most is tart). Nekem ez a cipő nagyon bejött. A linkeltnél valamivel vastagabb a talpa és a bőr is viszonylag jó minőségű. Én inkább azt választanám a helyedben.
2014. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a Horzés termékekről se nekem, se ismerőseimnek nincsen jó tapasztalata. Leszámítva a takarókat.
2014. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tökéletes, lovaglásra alkalmas.Jó a márkája is.
2014. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!