Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Haflingit vagy fjord kislót...

Fobertina kérdése:

Haflingit vagy fjord kislót vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék kislovat de ez a kettő közül nem tudok választani.Előre is köszönöm.

2014. dec. 27. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Haflingit :) egyértelműen szebbek és értelmesebbek :)
2014. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
szerintem is haflingit tényleg nagyon értelmesek
2014. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 KGabi0000 ***** válasza:
54%

Attól függ mire szeretnéd.Hátaslónak?Kocsi elé?Milyen sportra?Vagy csak hobbiból?

Ez sok mindentől függ.A fjordnak kisit szélesebb a háta,bár van olyan haflingi amelyiknek szintén,úgy ahogy fjord is lehet keskenyebb hátú.A haflingi szerintem több mindenre használható,mint a fjord,bár azok közül is vannak kivételes egyedek,amelyek tudnak ugrani,vagy jók kocsi elé is.Tehát alapvetően én a haflingit ajánlom,bár a fjord se lenne rossz választás.

2014. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hobbilónak,hátaslónak szeretném.
2014. dec. 27. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
én fjordot vennék, nekem egy fjord félvér csikóm van is imádom:) nagyon értelmes és szeret vágtazni:)
2014. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha mindkettő egyformán tetszik, akkor nem kell előre eldöntened, hogy milyet veszel. nézd meg, hogy milyen eladó haflingik és fjordok vannak a közeledben, nézd meg, próbáld ki és ami a leginkább megfelel az igényeidnek azt vedd meg. elég kevés eladó ló van ebben a két fajtában, lehet, hogy most eldöntöd, hogy haflingit veszel, de abból csak 14 éves, vagy papír nélküli van eladó, vagy nagyon messze van csak, míg van egy tökéletes fjord, közel, jó áron, papírokkal, egészségesen, akkor ne ezen múljon már.


egyébként mindkettő ugyanarra alkalmas, sok szempontból nagyon hasonlóak. a fjord is nagyon jó kocsiba, ugrásra egyik se az igazi... hobbilónak mindkettő tökéletes!

2014. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!