Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vásárolt már valaki az ebay...

Vásárolt már valaki az ebay oldalon nyerget v más felszerelést? Mik a tapasztalatok? Megéri?

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon jó cuccok jó áron, olyan márkák is, amiket itthon nem forgalmaznak (pl. patacipőt keresem, egy angol boltban találtam közel fele annyiért, mint amennyiért Mo-on az egyetlen egy webshop árulta - meg hát onnan jönnek a 120 euróért megvásárolt ezeréves Stübbenek, amiket 60-ért kínálnak), csak sajnos a szállítás nagyon drága.
2014. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp megéri szétnézni. Sokan árulnak ingyen szállítással is. Én Amerikából hozattam egyet még nyáron. Itthon nem lehet kapni, illetve ha szerencséd van használtan se adják oda 200 alatt. Postával együtt 150ért szereztem meg. :)

Cimborám Indiából rendelt, olcsóbb volt már már a posta, mintha belföldről intézte volna. :D

2014. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2014. dec. 27. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!