Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A tapasztalatok alapján...

A tapasztalatok alapján milyenek a Tesco-s biciklik? Mármint mennyi ideig bírják, és minden felszerelést adnak hozzá? /csomagtartó, pedál, sárvédő/ Tapasztalatokat kérek ha lehet!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Isten Óvjon tőle!


Műanyag alkatrészek,

egyszerhasználatos,

javítása drága, vagy javíthatatlan, mindig a DRÁGÁBB AZ OLCSÓ, hosszú távon!

2009. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem három éve van szinte napi használatban azzal jártam munkába (most is mennék de nincs hova) pedálon kivül semmit nem kellett cserélni rajta pedig a 80 kg-ra kalibrált bicót 98-100 kg mal terhelem :) nekem bevált szerintem nem rosszabb mint a sportboltokban kapható olcsókategoria.
2009. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm mesélte, hogy vettek tescos biciklit... Kb. két hónapig bírta, aztán gurult le a lejtőn, s amikor behúzta a féket, szabályosan letört a fékkart... Majdnem ott maradt, szerencséje volt, hogy meg tudott állni... Szóval csak óvatosan!!!!
2009. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A pedal alap,de a sárvédőt,lámpát,ilyesmit minden biciklihez külön kell megvenni,biciklis boltban sem alaptartozék.Amugy tescos bico... A fékkart meg még par dolgot,ami műanyag nem art kicserélni apránként.de azok nem olyan nagy összegek.fékkar pl fém van mar 1000forintért is.Az a baj ott még kb.6ezer a beállítás,különben ugrott a gari.De ha kevés pénzed van ra megveheted,csak alaposan nézd at.sokról hianyoznak apróságok.pl.szelepsapka,a féktárcsa,kerék deformált.. A nagy biciklisek meg 50ezerig ugyis életveszélyesnek mondanak minden biciklit.:)
2009. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ezen az oldalon:


[link]


olvasható jópár vásárlói vélemény a Tesco bringákról!

2010. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég jók
2020. máj. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egynyáriak
2021. szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!