Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes a jófogás.hu-ról...

Érdemes a jófogás.hu-ról lovat venni?

Figyelt kérdés
Elég szép az állat de nem vagyok benne biztos, hogy meg kéne vennem mert elég olcsón adják.
2014. dec. 29. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
amíg élőben meg nem nézed és nem látod hogy minden rendben vele, nem
2014. dec. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen lovat. Az, hogy szép, az elég kevés. Én mg nemigen láttam ott olyat, ami érdemes lett volna megnéznem, amikor lovat kerestem.
2014. dec. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Olcsó húsnak híg a leve. Mi az idén nyáron szerettünk volna venni tanyasi, tojó csirkéket. Az volt a feltétel, hogy "háziak" legyenek és egyék már a gabonaszemeket. Rá is akadtam egy hirdetésre, ahol tojó csirkéket árult valaki. Volt fénykép is róluk, szép nagyok, eszik a gabonát. Az áruk egy picit, mintha túl olcsó lett volna. Elmentem megnéztem őket személyesen is és vásároltam 30 darabot, amiből 4 kakas a többi tyúk. Mosolyogtam magamban, hogy milyen jó vásárt csináltam....És pár hét után az tűnt fel, hogy mintha nem csak 4 kakas lenne. Mintha ez is kakas, az is kakas. Addig addig, hogy pár hónapra kiderült, hogy az összes, egytől egyig kakas. Szándékosan ki voltak válogatva.

Menj el, nézd meg személyesen, de ha valami nagyon olcsó, az GYANÚS!!! Lehet, hogy megszorult, és azonnal kell a pénz, de legyen benned egy egészséges gyanakvás, mert ráfázhatsz. A kakasokat levágtuk és megettük, akkora nagy kárunk nem származott, de a ló nem annyi, mint 30 kakas, szóval csak óvatosan.

2014. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

attól függ, ki hirdeti és milyen lovat.

linkeld be, megnézném én is.

milyen lovat szeretnél, milyen célra?

2014. dec. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rgéna azt mondtam volan nem, de mióta a lovasok.hu játsza kapzsi férget, és már a képfeltöltését is pénzt kér, azóta sokan az ilyen hirdetőoldalakra mentek, hoyg korrektül tudjanak hirdetni. alapvetően nincs több csaló ott ,mint máshol. fontos megnézni a hirdetés igényességét, ha helyesírási hibáktól hemzseg, semmit nem mond az állatról, homályos épek stb. van, akkor azzal vigyázni kell.

Az, hogy olcsó onmagában nem jelent semmit, nekem falun ismerősöm vágóáron nem tud egy egyébként egészséges sodrottat eladni, mert annyira nem kell senkinek.

2014. dec. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!
2014. dec. 29. 10:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a kanca nyers, nem tudni hány éves, ismeretlen származású (anyai oldalról mindenképp), semmi információt nem ad meg róla a hirdető, legfontosabb hogy oltásai féregírtása van-e?!

ezeken kívül egy kicsit izomtalannak és soványnak találom, ha csak a határban akarsz lovacskázni, esetleg kocsiba szoktatni, arra tökéletes lehet.

az ára korrekt, mert ennél drágábban nem tudna ilyen lovat eladni.

bár nekem a mén szimpatikusabb (megjegyzem, azt biztonságosabb lenne megvenni, mert nagyon úgy tűnik, hogy egy karámban tartja őket, nehogy vemhes legyen szegény kanca!)

2014. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És postán küldik a lovat?

Vagy lovasfutárral, és utána a futár gyalog megy haz?

2015. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!