Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes, szabad használtan...

Érdemes, szabad használtan (vateráról, apród.hu-ról, jofogas.hu-ról) mellszívót venni?

Figyelt kérdés
Mire kell odafigyelni (első baba lesz még csak), nincs tapasztalat egyelőre semmiben.
2012. szept. 23. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Első babánál szerintem mindenképpen érdemes,pont azért mert több féle van a piacon és lehet,hogy ha pl. megveszel tizen ezer Ft-ért a boltban egy újat, neked nem lesz hatékony és adhatod el töredék árért.

Arra mindenképpen figyelj oda,hogy újszerű állapotban legyen.Ez legtöbbször a képeken is látszik illetve rá is kérdezhetsz konkrétan,hogy hány babánál használták; illetve meddig/mennyit volt igénybe véve.Én is a Vateráról vettem Madelát és tényleg,mintha most jött volna a bolt polcáról.Én direkt ilyet kerestem.Volt olcsóbb is,de az olyan is volt szemmel láthatólag.

Az viszont fontos,hogy ha megérkezett használat előtt nagyon alaposan mosd el és fertőtlenítsd ki!

2012. szept. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát én ilyet inkább csak boltból, újonnan vennék.


Üdv két gyermekes Anyuka.

2012. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én vennék, fertőtleníted, sterilizálod és kész.
2012. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hazudni nem fognak a Kismamák, akitől veszed, hogy milyen állapotú, csak azért, hogy megvedd,ugye? Talán a kismamák nem ilyenek.

2012. szept. 23. 10:15
 5/11 anonim ***** válasza:
én nem vennék használtat. tesómtól kaptam olyat, amit használtan vett és gusztustalan sztem
2012. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

HAsználtan vettem, teljesen jó állapotban, töredék árért (12 ezer volt ó, medela, újonnan 27).


Még a garancia sem járt le, annyira új volt.


Nem vált be, alig tudtam vele valamennyit leszívni.


Eladtam 13 ezerért, és ugyanennyiért vettem aventet, elektromosat, nagyon szép állapotban.


Az bejött.


Ha újonnan veszem, akkor buktam volna rajta kb. 30 ezret.

2012. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
en is hasznaltan vettem medela swinget. Elvileg csak egyszer volt hasznalva es tenyleg kituno allapotban volt. Hasznaltam minden nap rengetegszer kb.4 honapon keresztul, ugyhogy amikor eladom, akkor odairom, hogy sokat hasznalt. Inkabb adjam el olcsobban, mint sehogy vagy kapjak egy rossz ertekelest.
2012. szept. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia.Én rendszeres vaterázó vagyok,adok veszek.Nyugodtan vedd meg használtan.Arra figyelj a képeken ami nagyon sárga az sokat volt használva és fertőtlenítve olyat ne vegyél meg.Én a légzés figyelőnket is használtan vettem és nem bántam meg.
2012. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. szept. 26. 17:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Azért így még utólag én is leírnám a tapasztalataimat. Pár hete vettem 4000 forintért egy alig használt Medela kézi mellszívót, ez nagyon jó minőségű, eredeti ára 8000 forint körül van. De nekem ez nagyon megérte, mert az eredeti gazdája csak egyszer használta, utána már nem, mert nem volt teje. Agyon használtat már én sem vettem volna, de így nekem megérte.
2012. szept. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!