Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Békéscsabán és környékén hol...

Békéscsabán és környékén hol vannak olyan lovardák, ahol van fedeles és vállalnak bértartást?

Figyelt kérdés
Ha valaki a havi tartás árát is tudja, írja meg! Köszi!

2014. dec. 31. 15:39
 1/4 KGabi0000 ***** válasza:

Szia!

Nem vagyok odavalósi és nem is arrafele lakom,de a Lovasok.hu-n keresgéltem és 3 lovardát találtam:

Bábolnai Lovasfarm: itt van fedeles,de bértartásról nem láttam infót,szerintem ezért fel kéne hivni őket

Békéscsabai Nimród lovasegyesület:fedeles itt is van,de bértartás szerintem nincsen,mert nincs kiirva

Pegazus Lovasiskolában van fedett is és bértartás is:

[link]

2014. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 édenkert válasza:
Békéscsaba és Gyula között a Néveri tó mögött a Magyar Imre díjlovagló egyesület. Van fedeles is meg bértartás is.
2015. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Abban a Magyar Imre Egyesületben mennyi egy hónapra az ára?
2015. jan. 2. 15:20
 4/4 édenkert válasza:
Pontosan nemtudom mennyi az ára, azt tudom hogy úgy 60 ezer a bértartás,hogy közben lovagolja a lovat( idomítja díjlovaglásra). Tudok telefonszámot írni ha kell :) De ha google-ba beütöd,hogy: Magyar Imre Díjlovagló Egyesület ott kiadja az elérhetőséget.
2015. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!