Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan lehetne rászoktatni a...

Hogyan lehetne rászoktatni a csizmára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Nemrég érkeztek a lovardába ahova járok új lovak. Az egyikbe első látásra beleszerettem. Csak egy baj van vele... Eredetileg kocsilovaknak vették őket (de mennek osztályba is néha)és szinte egyáltalán nem reagál a csizmára.

#ló #csizma #kocsiló
2015. jan. 11. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én lovam is kocsis ló volt. Eleinte alig vette a csizmát, de most már úgy megy, ahogy kell. Amikor a szár segítséget adtam neki, akkor ugye kapta a csizmát is, aztán a szár segítséget egyre finomítottam és próbáltam jobban a csizmára koncentrálni, főleg tempó váltásoknál volt probléma, de aztán nagyon hamar rájött, hogy mit is akarok tőle.
2015. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Hát ez nagyon egyszerű. Azt mondod neki, hogy "nyeeeee" és közben oldalba csizmázod. Ezt így csinálod heteken át mindig. Egy idő után össze fog kapcsolódni a kettő inger, és utána a verbális segítség elhagytható.
2015. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Egyeseknek nincs humor érzéke ahogy látom. :D

Ha nem tudod hogy csináld, ne csináld. Keress szakembert, ha elrontod sokkal rosszabb lesz és még több pénz és idő helyrehozni. Csak jó tanács.

2015. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sehogy mér valaki a cigirese tud
2015. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!