Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit jelen az, hogy "csizmára...

Mit jelen az, hogy "csizmára engedés"?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség, de szerintem egy másik kifejezés a "combra való engedés"-re :)
2013. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 FannaL ***** válasza:
Olyan szerintem nincs, max tényleg azt amit az előző írt, hagy combra való engedés.
2013. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van. Ilyen kifejezés, hogy csizmára engedés, nem létezik. Mint kifejezés, tehát inkorrekt, de érthető. Az illető nyilván a combra engedést értette ez alatt.
2013. ápr. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tudok gondolni azért arra is, hogy csikóknál a nyomásra a ló általában az adott oldalra dől, a nyomás ellen megy, és meg kell tanulnia engednie rá - tehát ellépni abba az irányba, amerre a csizma tolja; engedni a csizma nyomásának - ez x éve belovagolt lovaknál már teljesen alap és elvárható, sőt, egy alap szinten belovagolt lónál is, így nem nagyon szokás kiemelni, hogy a ló ilyet tud.
2013. ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!