Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van még esélyem versenyezni?

Van még esélyem versenyezni?

Figyelt kérdés
Rendszeresen járok lovagolni már 4 ève,de elötte is jártam csak nem rendszeresen ès csak eldötyöktem a lovon ! Nagyon sok mindent tanultam a lotartásról ! Ès megvettem èletem elsô lovát! Eddig egy kis tanyán lovagoltam, de mellete sok lovardában voltam ahol megnèztek : Kisbèri lovarda, Koppánytetô, Deres lovasudvar stb. De úgy döntöttem, hogy a lovamat egy jobb helyre viszem mint egy tanya es komolyabb edzèst veszek ! De mivel nem kezdtem fiatalon ès nem is kaptam versenyrevaló edzèst van esèlyem elindulni ?

2015. jan. 11. 19:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom fontoss-e de most 16 éves vagyok ! A lóvam alkalmas versenyzésre és díjugratásban vennék részt de az ugratást csak 3 éve tanulom és eddig a 100 cm volt a legmagasabb amit ugrottam !
2015. jan. 11. 19:17
 2/15 anonim válasza:

Persze,miert ne?:)

Próbáld meg, en szurkolok!

2015. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
😊Köszönöm a bíztatást !
2015. jan. 11. 19:31
 4/15 anonim ***** válasza:

én is szurkolok

sok sikert

2015. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod és van hozzá kellő időd és sok sok pénzed meg ugye tehetséged, akkor van értelme. Keress egy tényleg profi edzőt aztán hajrá! :D
2015. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Hobbiszinten tudsz versenyezni, profin már késő, illetve akkor csak annak kéne élned, az meg milliomos szülők nélkül nem fog menni.
2015. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Á, felejtsd el! Csak ey csomó kudarc és keserűség vár, amikor fölényesen lenyomnak a milliomos-kölykök, akik már hat éves koruk óta csak erre készülnek. Van értelme versenyezni a 7. vagy a 8. helyért? Biodíszlet leszel csak azon a versenyen.
2015. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
En is ettol feltem 😞 De en nem gyozni mennek csak erdekel milyen egy versenyes elet es ha tetszik es elerej egy helyezest egy teljesen amator versenyen akkor folytatni fogom
2015. jan. 11. 21:07
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Göre Gábor bíró úr is mindig azt mondta, hogy meg köll tapasztalni. Sokat nem veszíthetsz a dolgon, max faterod lenyom egy pár túlórát, hogy legyen pénz a lószállítóra meg a nevezési díjra. ;-)
2015. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
En dolgozom!iskola mellet igy tudtam penzt gyujteni a lora szoval nem a szuleim fizetnek persze besegitenek a havi bertartasnal
2015. jan. 12. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!