Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van külön neve az ilyen...

Van külön neve az ilyen boxoknak? Többi lent

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Illetve, ha csak ilyen kis kifutó van a boxhoz, szóval nem akkora, hogy tudjon benne rohangálni, de sétálgatni, kicsit ügetni tud, és rendszeresen mozgatva van, az elég neki?

Tudom, hogy nagyobb karám kéne, és legelő, ez csak egy elméleti kérdés!



2015. jan. 13. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom napozó karám a neve. Szerintem ennél jóval több kéne neki. Ideiglenes megoldásnak jó max.
2015. jan. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen megoldásból az a legjobb ha ottvan a nagy legelő vagy egy nagyobb homokos karám (50*70m) es a karám szélén ott vannak a boxok de ugy hogy ott belul van az itató meg az eteto es ez tulajdonképp tobb elválasztás nelkuli box csak nem ajtó van a legelő es a egybenyitott boxok kozt hanem mongyuk ez a fehér műanyag függöny ami a medencékben is szokott lenni pl ha a kinti részre kimész. De van róla egy videó youtubon Megpróbálom velinkelni. 😊
2015. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sima boxos tartásnál jobb. (Emellé még jó, ha van karámozás, legelő, vagy hetente többször kijársz hozzá és lemozgatod.)
2015. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha naponta/kétnaponta valamilyen formában mozgatva van megfelelhet?
2015. jan. 17. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia masodik válaszoló vagyok. Én azt pártolom tovabbra is hogy van egy nagy legelő es annak a az egyik felen van egy hosszú attol fugg hany lo van tartva 2 vagy 8 vagy 30. Nyilvan minel tobb a paci a legelőn anal hosszabbak ezek az egybe nyílt boxok Olyanok mint a beállok 3 oldalrol fedett csak hosszú es a negyedik oldalrol ahol a lo szabadon lehet be ott esetleg lehet ra rakni olyat ami az uszodaknal szokott lenni mikor kimész a termál részre olyan fehetlr műanyag függöny.
2015. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!