Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Futószár. Pamut vagy más...

Futószár. Pamut vagy más anyag? Melyiket választanátok? Miért?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


(Ezek csak példák.)



2015. jan. 13. 21:21
 1/6 anonim válasza:
95%
Nekem sima gurtniból van, arra vettem egy karabinert és összeszegecseltem. Amiért praktikus bármekkorát csinálhatsz, ez azért jó mert ha esetleg elszakadna nem lesz egyszer csak túl rövid az összekötözések vagy az összevarrások miatt. Bármilyen karabinert választhatsz hozzá, én a sima hegymászó karabinerre szavazok, mert azt könnyű lecserélni, ha elromolna.
2015. jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az olyan vált be, mint ami az első linken van. Volt gurtnim is, nagyon nem volt jó. Ha a gurtnis futószárat megrántja, akkor sokkal jobban égeti a kezed, egyszer le is nyúzta a bőrt a kisujjamról egy darabon, mikor megugrott a lovam. Illetve szerintem a vastagsága miatt kényelmesebb is fogni az elsőt.
2015. jan. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az enyém vékony gurtni, a másik, amit egyszer kölcsönkértem, pamut lehetett, nagyon könnyű volt, nem szerettem, jobb, ha van egy kis súlya, könnyebben lehet vele jelezni a lónak pl. a felvételt. Általában ezek a legolcsóbbak is, 2000 Ft körüliek.
2015. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is egyertelmuen az első. A masodik le tudja szedni a bort a kezedről mint amikor lecsuszol a kötélen.
2015. jan. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első a tuti! A vékony gurtni lenyúzhatja a bőrt a kezedről, ha megugrik a lovad és meg akarod tartani. A 2. linken lévő is jó anyagból van, de esőben vagy sárban 10 kiló lesz :D arról nem is beszélve, hogy nagyon hamar tiszta kosz lesz.
2015. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Célszerű lovaskesztyűvel végezni a futószárazást is. És akkor a gurtni sem nyúzza le a bőrt. Nekem volt sima gurtni is, meg az első linken szereplő is. A gurtni tartósabb... de csak kesztűvel ajánlom. Nekem az jött be.


(A másodikat én nem használnám.)

2015. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!