Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a nyeregről?

Figyelt kérdés

[link]


Szabad így netről nyerget rendelni? Honnan tudjam, hogy tényleg olyan-e mint a képeken.. Ha esetleg nem jó visszaveszik? A segítséget köszönöm!:)


2015. jan. 17. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A Wintec egy viszonylag neves márka, rákereshetsz a típusra, meg tudod nézni nem promo fotón is.


[link]



A probléma inkább az, hogy nem, nem veszik vissza, ha nem jó! Esetleg akkor, ha épp csak ráraktad, de csak heveder nélkül (akkor sem kötelessége visszavenni), de ha már meghúztad a hevedert, tettél be kengyel szíjat, az látszani fog rajta, a felrántókon, meg az egész nyergen, így már nem tudják eladni újként, tehát nem veszik vissza. Gondolom te se örülnél, ha vennél egy új nyerget és a felrántókon látnád, hogy használták...


egyébként ha rákattintasz az "irány a bolt" gombra láthatod, hogy nem is lehet most ezt a nyerget kapni.


nekem az a fura, hogy a leírásban csak az ülőfelület mérete választható, a markamra méret nem.


én így nem mernék nyerget venni.


ha ennyi pénzt szánsz egy nyeregre, inkább csináltass egy neizert a lovadra, az kb pont ennyibe kerül. esetleg picit drágább, de legalább tutira jó a lovadra és olyan, amilyet te szeretnél.

2015. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, bocsánat, előző vagyok. Látom, hogy cserélhető a marvas. Én ennek sem vagyok híve, de hát mindenki másra esküszik.
2015. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kedvelem a cserélhető marvasú nyergeket, gyorsan, egyszerűen, olcsón ki lehet cserélni, ha alakul a ló. De ugye nem ez az egyetlen szempont, ami miatt nem passzolhat a hátára, szóval az új nyereg mindenképpen rizikós, mert vissza nem veszik. Viszont népszerű márka, úgyhogy találhatsz használtan, jó állapotban, esetleg külföldről is és abba beleférhet az is, ha valamit alakíttatni kell rajta. Én a magam részéről azért megpróbálnám kipróbálni valahogy, hogy tudjam, hogy nekem megfelelő-e a kialakítása, mert onnantól kezdve, hogy ült benne valaki, már közel sem éri meg az új árát. Ezért sem érdemes újat venni.
2015. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!