Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ajánlott-e nekem ló?

Senora07 kérdése:

Ajánlott-e nekem ló?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve lovagolok de úgy hogy az edzőm már visz ki terepre meg lovardázok is. Egész nyáron egy lovastanyán voltam, tanultam rengeteget és így iskola időben is amikor csak az időm engedi folyton kint vahyok. A kérdésem pedig az lenne hogy szerinetek lehet-e már lovam és milyen fajtájú? A válaszokat előrre is köszönöm!
2015. jan. 18. 14:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
még valami ha nem estél még akkor szerintem ne vegyél lovat mert ha egyszer leesel akkor lehet hogy nagyon megijedsz és nem mersz többet lovagolni vagy eltörik a lábad és nm tudsz soha többet lóra ülni. de szerintem 1év tapasztalat kevés.
2015. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehet akár már most saját lovad! De ezt igazából csak Te tudod, hogy képes lennél-e rá. Komolyan csinálod? Van vele valami terved az életben? Anyagilag eltudod tartani? stb.

Ezeket mi nem tudjuk. Mi csak a saját szemszögünkből, élményeinkből, tapasztalatainkból tudunk Neked tanácsokat adni.

Az én véleményem pedig az, hogy az egy év egyáltalán nem olyan kevés. Én másfél éve lovagolok, megvan a rajtengedélyvizsgám (díjugratok), versenyekre járok, és van egy saját lovam. :)

Amúgy az, szerintem, hogy ki visz az edződ terepre, nem mérleg ebből a szempontból.

Díjugratsz, díjlovagolsz, vagy westernezel? (ez is fontos...)

Mivel nem ismerem a személyiséged, nem tudom, hogy komolyan gondolod-e, és azt sem tudom, hogy hogyan tudsz lovagolni, ezért biztos választnem tudok adni. Lehet, hogy ez a világ legjobb ötlete, de az is lehet, hogy nem... :)

2015. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az esés szerintem nem nagyon számít. Én a saját lovamról estem előszőr, és nagyon örülök neki! Az (számomra) egy szépemlék...:)

És ha tényleg megveszed a lovat, akkor tudatában kell lened annak, hogy egy rossz élmény miatt nem adhatod csak úgy el. Az én lovammal is volt probléma, de küzdöttem vele (volt holtpontom is, de tovább lendültem rajta!), és rájöttem, hogy más téren kéne vele próbálkozni, és most egy ROHADT JÓ ugróló lett belőle!!! :)

2015. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!