Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A szamarak hangosak?

A szamarak hangosak?

Figyelt kérdés
Szeretnék otthonra egy csacsit ( mögöttünk lévő telekre )hangosak?Vagy zavarná a szomszédokat?És ha tudtok mást,mit kell még tudni a szamár tartásról,szívesen fogadom. :)
2015. jan. 20. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Csödőr mikor elüvölti magát elég hangos. Attól függ hol laksz,ha hatóságilag megengedett ,nem lépked a lábadra a helyi önkielégítőkormányzat akkor nem zavarhatja a szomszédokat. Vagy ha ott sokan vidékies életet élnek,szerintem nem szólnak érte. Nagyjából úgy kell tartani mint a lovakat,csak kevesebből kijön és nem annyira kényes. Az se baj ha ridegbe tartod.
2015. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De mint atom. Én a három kilóméterre lévő tanyárol is hallom ha ordít. Ráadásul napi többször, és szeretnek olyan kellemes időpontokat választnai, mint vasárnap reggel 6.
2015. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magában ordít sokat. Nekem 2 van, de ezek együtt szeretnek lenni mindig. Van hogy messze kötöm le őket egymástól, kiabálnak ezek mihamar. Engem nem zavar, de valakit igen. Ha nem éhes, nincs semmi nyűgje akkor nem kiabál az sokat. Okosak nagyon, de makacsak piszkosul. Nem mindig engedelmeskedik az a gazdájának ne hogy azt hidd. Ha nincs kedve valamihez legtöbbször nem csinálja. Némelyik kezesebb, szófogadóbb az hamar beadja a derekát. Ha jutalmazva vannak, akkor meglátják ki szereti őket, azzal kedvesek.
2015. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eléggé... :)
2015. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3. Egy báránnyal ellenne?
2015. jan. 21. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:
A hangja KILOMÉTEREKRE is elhallatszik, ugyhogy a válaszom az, hogy igen,zavarni fogja
2015. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ordít a szamár az nagyon hangos. Attól kB az egész környék vízhangzik xd
2020. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. 2 szamarunk van, ordít ha örul neked, ha nem tud valahova utánad menni, ha kaját lát nálad. De ha közel van hozzád akkor nagyon halkan szinte magában ad hangot, ha messze van akkor hamgosan
2020. ápr. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!