Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Barátomnak szülinapja lesz,...

Barátomnak szülinapja lesz, valami meglepetés?

Figyelt kérdés
1-2 hónap múlva szülinapja lesz az egyik barátomnak a lovardából (saját lovaink vannak). Nekem feldíszítette a lovamat, úgyhogy ez kilőve. Mit gondoltok, mivel tudnám/tudnánk a többiekkel meglepni?
2015. jan. 21. 16:28
 1/5 Kései Sirató ***** válasza:
Valamilyen lovas cuccal, vagy lovakról szóló könyvvel, vagy lovas óriás fali naptárral (én azt kaptam).
2015. jan. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lócsemegét is vehettek, vagy süthettek neki. Nem tudom hogy milyen cuccai vannak, de ha pl nincs ápolószerez táskája vagy doboza, akkor össze dobhattok egyre vagy saját kezűleg is csinálhattok. Ne lovasboltban vegyétek, mert horror áron van.

De akár csinálhattok tablót róla és a lovairól.

2015. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vagy vehettek neki a ló nevével ellátott táblácskát a boxra, vagy hímzett kötőféket/izzasztót a ló nevével.


vagy naptárt a fotóiból (amiket biztos megtalálsz a facebookon)

2015. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyeregalátét? Vagy vmi cuki kötőfék? (Jó ha több van belőlük :) )
2015. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] Bónusz pont, ha a lova színeiből készíted.
2015. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!